wtorek, 17 listopada 2015

Uniwersalne prezenty świąteczne dla mężczyzny.

Święta, boże narodzenie, prezenty
Święta za dwa dni,  a my w popłochu szukamy prezentów. W jednym sklepie pełno ludzi, w drugim też, a w trzecim okazuje się,nie ma nic, co moglibyśmy kupić i co nadawałoby się na prezent
Znacie to? Ja aż za dobrze.

Dokładnie tak wyglądały moje zakupy prezentów świątecznych jeszcze kilka lat temu. Teraz staram się już dużo wcześniej planować, co komu kupię i od razu kupować, zamawiać czy też ściągać z zagranicznych sklepów.

Ale nie o tym będzie ten post.
Chciałam Wam przedstawić listę 5 uniwersalnych prezentów, które sprawdzą się naprawdę u każdego mężczyzny.

Ja mam problem zawsze z prezentami świątecznymi dla mężczyzn. Wiecie, męża można podpytać co by chciał, ale co z resztą mężczyzn w naszej rodzinie?
Potem zaczyna się wymyślanie: a to nie, to nie dobre, to już ma. Stąd pomysł na tą listę.
Nawet jak już, ktoś ma cokolwiek z tej listy, posiadanie drugiej rzeczy z tej kategorii na pewno nie zaszkodzi.

Moje propozycje prezentów świątecznych dla mężczyzny
Każdy mężczyzna musi mieć porządny zegarek i pasek do spodni. Nawet jeżeli daną rzecz nasz obdarowany będzie mieć, na pewno nie zaszkodzi posiadanie kolejnego egzemplarza. Akurat z tymi dwiema propozycjami jest jak z naszymi torebkami. Im więcej tym lepiej:)

Kolejnym uniwersalnych prezentem jest kufel do piwa. Uwierzcie mi, że każdy facet musi mieć taki kufel. Nawet jak za często nie pije piwa, jak przyjdą koledzy na pewno taki komplet eleganckich kufli się przyda. Poza tym zawsze można z nich też pić sok czy dowolny napój.
Mi do tej pory kufel kojarzył się z topornym, ciężkim i nieciekawie wyglądającym naczyniem, ale udało mi się znaleźć kufel, który chętnie postawiłabym u siebie w szafce.


Przedostatnia propozycja to powerbank. Wszystkie kobiety zapewne się ze mną zgodzą, że
mężczyźni nie lubią być uwięzieni przez telefony więc czasami im się ZAPOMNI go załadować. Gdy już mu podarujemy taki powerbank w pięknym zarówiastym kolorze, raz, że na pewno się przyda, dwa, że zawsze telefon będzie miał naładowany, a trzy nigdy nie usłyszycie pytania "gdzie jest powerbank?", bo w takim kolorze trudno będzie go zgubić.
Ten model powerbanku dodatkowo ma latarkę:)

Ostatnią propozycją jest długopis. Obojętnie czy obdarowany mężczyzna pracuje w biurze czy też jest emerytem i rozwiązuje krzyżówki, porządny długopis to podstawa.
Znalazłam taki, który mam sprawdzony i który nie jest drogi. Uwielbiam długopisy z firmy Parker i jeżeli chcecie naprawdę podarować elegancki prezent, długopisów macie tam do wyboru, do koloru.
Może Wy polecicie mi swoje sprawdzone męskie prezenty? Czekam na Wasze propozycje i zostawiam Was z moimi.

 Lista uniwersalnych prezentów:

Zegarek Daniel Wellington
Pasek skórzany Wittchen
Kufel Vialli Design 
Powerbank FuelActive
Długopis Parker

Mogą Wam się przydać:
Uniwersalne prezenty dla kobiety
Jak zaoszczędzić na kupowaniu prezentów

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.