piątek, 20 listopada 2015

"Co kupiłam" Świąteczne zakupy.Wszędzie w sklepach powyciągane są już świąteczne rzeczy i trudno wejść do sklepu i wyjść po prosu z pustymi rękami.
Ciągle sobie tłumaczę, że jeszcze za wcześnie, że może jeszcze trochę poczekam, ale nie mogę.
Jestem już po pierwszych świątecznych zakupach i już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę tych rzeczy używać!

Co kupiłam?

święta, ozdoby świąteczne, boże narodzenie
Pierwsze co się u mnie pojawiło  to dzwoneczkowa gwiazdka. Widziałam już takich zawieszek sporo nie tylko w kształcie gwiazdy, ale wiecie jak jest, żadna z dotychczas oglądanych zawieszek mnie nie zachwyciła. Ta jest cudowna!

Nie za duża nie za mała. Może stać lub wisieć i ma piękną aksamitną czerwoną wstążkę.
Kupiłam ją w Tk Maxx więc wybaczcie, że nie zostawię Wam linka, ale mogę jedynie dodać, że pochodzi z firmy Bella Lux i jest z kolekcji "Holiday".

święta, ozdoby świąteczne, boże narodzenie, lampion, świeczka

Później już poszło z górki bo zaraz za gwiazdką pojawił się lampion. Bardzo skandynawski i prosty. Jest na tealighty więc u każdego dobrze się sprawdzi. Jest też na tyle foremny, że wszędzie będzie dobrze wyglądał.
Do naszej gwiazdkowej rodziny dołączyła też gwiazdkowa puszka z KIK. Do tej pory nie wiedziałam, że w tym sklepie można dostać takie fajne rzeczy! Uwierzcie mi, że trudno było mi wyjść tylko z jedną puszką gdy tyle świątecznych dekoracji do mnie wołało, ale nic straconego, na pewno tam wrócę. Teraz w ofercie KIK pojawił się też gwiazdkowy talerzyk, ale jak już dotarłam do sklepu okazało się, że wszystko poszło więc mam nadzieję, że uda mi się go jeszcze zdobyć.
To już wszystkie świąteczne zakupy. Na pewno będzie tego więcej, bo w końcu cały okres świątecznego szaleństwa przed nami.

święta, ozdoby świąteczne, boże narodzenie, pierniki, puszka na pierniki

Co Wam się podoba z moich zakupów? Kupujecie już dekoracje świąteczne?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.