środa, 2 grudnia 2015

Uniwersalne prezenty świąteczne dla kobiety.

Komu wolicie kupować prezenty mężczyźnie czy kobiecie? Gdy sobie o tym pomyślę zawsze uważam, że zdecydowanie łatwiej jest kupić kobiecie. Ale gdy już przychodzi co do czego i mam coś kupić mamie, babci czy siostrze, mam pustkę w głowie.
A już najgorzej gdy na święta zjeżdża się cała rodzina i trzeba kupić prezent cioci, którą się widziało raz w życiu.
Na co się wtedy zdecydować aby prezent był uniwersalny?


Klucz do sukcesu to uniwersalny prezent


Tutaj najlepiej sprawdzą się uniwersalne prezenty. Jeżeli nie znamy danej osoby na tyle blisko aby znać jej preferencje prezentowe, dobrze jest kupić coś co na pewno się przyda. Nie porywałabym się raczej na zakup perfum, ubrań czy torebek, bo na 99% nie trafimy w gust tej osoby. Lepiej zdecydować się na bezpieczny prezent, który na pewno ucieszy.

Każda kobieta kocha biżuterię. Jeżeli nie znamy gustu osoby, którą chcemy obdarować bezpieczną opcją będzie wybranie bonu prezentowego. Większość sklepów z biżuterią taki bon w swojej ofercie posiada. Jeżeli znamy gust możemy szukać idealnego prezentu. Ze swojej strony mogę polecić Wam biżuterię Pandora. Oprócz tego, że jest to cudowna biżuteria, którą możemy sobie personalizować jest także fantastycznie zapakowana.

Drugą propozycją jest kalendarz lub notes, albo coś co łączy i kalendarz i notes. Znalazłam dla Was właśnie taką propozycję z firmy Esrcibo. Jest to firma, która dba o każdy szczegół, a notesy są robione ręcznie. Najważniejsze jest to, że taki notes i kalendarz w jednym zajmie mało miejsca, a na pewno przyda się każdej kobiecie.


A może niezobowiązujący prezent?

Jeżeli nie chcemy kupować zobowiązującego prezentu możemy zdecydować się na klasykę, która sprawdzi się i w przypadku Pań i w przypadku Panów czyli czekoladki lub coś słodkiego. Piękne pralinki można dostać w Chocolissimo. Znalazłam takie idealnie nadające się na święta. Myślę, że każdy byłby z czegoś takiego zadowolony.


Fantastycznym i naprawdę ponadczasowym prezentem jest szal lub apaszka. Taka z czystego kaszmiru mi strasznie się marzy i myślę, że każda kobieta cieszyłaby się z możliwości noszenia czegoś tak eleganckiego. Jeżeli nie znamy gustu danej osoby dobrze jest zdecydować się na klasyczne kolory: beże, kremy lub szarości.


Ostatnią już propozycją jest koc. Może być to typowy świąteczno-zimowy. Ja sama bardzo bym się z takiego prezentu ucieszyła. Ale można też wybrać taki model, który będzie używany przez cały rok. Najważniejsze aby był ogromny i miękki.

To już wszystkie propozycje. Jak Wam się podobają? Który z prezentów sami byście kupili lub chcieli dostać?


Lista uniwersalnych prezentów dla kobiety:

Kolczyki Pandora
Kalendarz Escribo Ciak Duo 
Czekoladki chocolissimo 
Szal kaszmirowy
Koc Rosetta

Mogą się Wam przydać również:
Jak zaoszczędzić na kupowaniu prezentów
Uniwersalne prezenty dla mężczyzny

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.