sobota, 9 stycznia 2016

Rosy Eyeshadow & Highlighter Irena Eris ProVoke. Wielowymiarowy cień i rozświetlacz w jednym.

Swój idealny rozświetlacz znalazłam już dawno, jednak ten zachwycił mnie przede wszystkim wyglądem i możliwościami.
Jeżeli często wyjeżdżacie zapewne wiecie o co mi chodzi. Podczas pakowania zależy nam zawsze na tym, aby wziąć ze sobą jak najmniej kosmetyków. Decydując się na ten rozświetlacz, mamy w jednym opakowaniu cień i rozświetlacz, a dodatkowo lusterko.
4g i spora cena, ale za to dwa produkty w cenie 1 i to mnie przekonało.
Seria ProVoke to seria kosmetyków luksusowych. Po opakowaniu tego nie widać, bo choć produkt kryje się w pięknym biało-lustrzanym opakowaniu, to plastik jest dosyć cieniutki. Obawiam się, że pierwszego kontakt z ziemią mógłby nie przeżyć.
Za to po otwarciu widać już za co płacimy. W środku mamy produkt bardzo dobrej jakości, który ma wytłoczone, cudowne różyczki.

Tak jak wspominałam już wcześniej, tym produktem wykonacie subtelny makijaż oka, a także dodacie blasku twarzy. Dodatkowo można go używać subtelnie - na sucho, lub dla mocniejszego efektu na mokro.

Gdyby nie promocja, na pewno bym się na niego nie zdecydowała, wiedząc to, co wiem po kilku miesiącach użytkowania. Choć produkt rzeczywiście wygląda na luksusowy i ma lusterko, to jakością nie odbiega od równie pięknego rozświetlacza Lovley Gold Highlighter, który kosztuje kilka złotych. Mimo to produkt będzie idealny na prezent bo na żywo wygląda naprawdę bardzo ładnie i elegancko.

rozświetlacz, pędzel, dr irena eris, hakuro

3 komentarze :

  1. Uwielbiam ten kosmetyk stosowany jako cień do powiek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda jest bardzo elegancki jednak większość z nas raczej nie pozowli sobie na taki wydatek.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.