niedziela, 7 lutego 2016

DLA NIEGO. Walentynkowe prezenty


Mam wrażenie, że mężczyznom zawsze trudniej jest coś kupić.
Kobiecie można podarować biżuterię, kwiaty czy też perfumy, a jakoś gdy pomyśli się o facecie to za bardzo nie wiemy, co mu kupić aby jednocześnie go zaskoczyć i sprawić mu przyjemność.

Mam nadzieję, że pomogę Wam w tej kwestii i choć trochę się zainspirujecie moimi pomysłami na prezent walentynkowy dla niego.


1/ 2/ 3/ 4/ 5/

Mam nadzieję, że moje propozycje Wam się przydadzą. Świeczka do masażu może być świetnym prezentem nie tylko dla mężczyzny, ale też dla kobiety. Pomyślcie drogie Panie gdy czekacie już na swojego partnera zmęczonego po pracy z zapaloną świeczką, chętne do zrobienia odprężającego masażu:)
Druga propozycja jest dla wszystkich łasuchów. To czekoladki z zawartością alkoholową. Wasz mężczyzna będzie wniebowzięty. Gwarantuję.
Trzecia propozycja jest już dla tych, którzy kochają nowe technologie. Mój mąż sam ma ten zegarek na liście wymarzonych prezentów.
Perfumy to też świetny pomysł na prezent ponieważ tak jak i kobiety każdy mężczyzna ucieszy się z nowego zapachu. Ten Hugo Boss jest obłędny! Jeżeli jeszcze nie wąchałyście to polecam!
Ostatnia propozycja to bokserki, które wcale nie muszą być obciachowym prezentem. Jeżeli zainwestujemy w porządne, bawełniany egzemplarz, jestem pewna, że każdy mężczyzna to doceni.

Jak Wam się podobają moje propozycje?:)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.