piątek, 5 lutego 2016

Walentynkowe prezenty. DLA NIEJ.

Walentynki już za pasem więc to ostatnia chwila aba podsunąć naszemu partnerowi co też chciałybyśmy otrzymać w tym wyjątkowym dniu.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy obchodzi ten dzień. Niektórzy wcale go nie obchodzą, inni idą po prostu na romantyczną kolację. Są też tacy, którzy lubią w tym dniu, pokazać, że osoba, przy której się budzimy jest dla nas wyjątkowa.

Dlatego obojętnie czy świętujecie ten dzień czy też nie, mam nadzieję, że mój zbiór prezentów DLA NIEJ przyda się być może przy okazji walentynek, ale także z innej okazji.
Jak Wam się podobają moje propozycje? Przyznam, że wszystkie mnie urzekły. Poduszka z wyznaniem świetnie się sprawdzi dla tych, którzy chcą coś powiedzieć, ale być może nie potrafią się na to zdobyć?
Perfumy, no z takiego prezentu będzie się cieszyć każda kobieta, a dodatkowo TE perfumy, mają CUDOWNY walentynkowy flakon:)
Kwiaty to także doskonały prezent, a wcale nie muszą być kupione w kwiaciarni i za tydzień wylądować w koszu. Te bukiety są przepiękne.
Fajnym pomysłem są też walentynkowe musli, które na przykład mogą być zaproszeniem na kolację, ze wspólnym śniadaniem:) A co najważniejsze można kupić gotową mieszankę lub zrobić swoją własną!
Biżuteria też będzie fajnym pomysłem na walentynkowy prezent. Tutaj znalazła się piękna bransoletka, ale można śmiało kupić kolczyki, zawieszkę czy pierścionek.
Koniecznie pochwalcie się co Wy chciałybyście dostać, a jeżeli wpadnie tu jakiś mężczyzna niech podzieli się tym, co planuje na walentynki dla swojej drugiej połówki.

1 komentarz :

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.