sobota, 30 kwietnia 2016

Zakupy w drogerii internetowej Ezebra

Bardzo lubię zakupy w drogeriach internetowych, chyba bardziej niż w tradycyjnych. Zawsze mam czas żeby przemyśleć zakup bez stresowania się, że blokuję komuś dostęp do półki. Jedyną wadą takich zakupów jest to, że w przypadku zakupu kolorówki, nie jestem w stanie sprawdzić kolorów.
Akurat w przypadku tych zakupów to nie problem, bo kupowałam produkty, które znałam, lub których chciałam wypróbować.Suche szampony z Batiste są moimi ulubionymi. Przetestowałam już chyba wszystkie drogeryjne i póki co, te są zdecydowanie najlepsze. Mnogość zapachów i rodzajów sprawia, że każdy znajdzie jakiś zapach dla siebie. Ja już miałam chyba wszystkie i do tej pory mój ulubiony zapach to Floral, ale coś czuję, że Sweetie i Marakech mogą to zmienić. Sweetie pachnie OBŁĘDNIE!


Ostatnio mam spory problem ze skórą dłoni. Pomimo nawilżania jej toną kremów, maseczek i różnych innych mazideł, jest sucha i wręcz pomarszczona. Z firmy Ziaja PRO zdecydowałam się na peeling parafinowy i po pierwszym użyciu widzę dla siebie nadzieję!


Skarpetki złuszczające chciałam kupić już dawno, ale jakoś zawsze było mi nie po drodze. Choć moje stopy nie wymagają jakiś specjalnych zabiegów, to z chęcią wypróbuję czy może być lepiej niż jest:)
Te skarpetki teraz w biedronce kosztują zdaje się 6,99. Ja zapłaciłam 10,99 więc niestety przepłaciłam.


Lubię kremy z Ziaji i zawsze wybieram coś nowego. Póki co przetestowałam trzy różne i wszystkie trzy mi się sprawdziły, ale wiadomo, że kobieta zmienną jest, dlatego zdecydowałam się na krem bardzo zachwalany, ten z serii manuka.
Zobaczymy jak się u mnie sprawdzi:)

A Wy jaką drogerię internetową polecacie najbardziej? Gdzie lubicie robić zakupy?
I co z moich zakupów chętnie byście przetestowali?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.