piątek, 27 maja 2016

Nowości kosmetyczne i świeczkowe. Dermaglin, paznokcie, lavera, make me bio.Kwiecień i maj to miesiące, w których dotarło do mnie najwięcej nowości. To też miesiące, w których odbywała się promocja w drogerii Rossman i w sklepach internetowych, więc mam do pokazania całkiem sporo produktów:)W Rossmanie zrobiłam dosyć duże zakupy, ale tylko dlatego, że dużo produktów mam już na wykończeniu, a części z nich chciałam spróbować.

Post o planowych zakupach w Rossmanie jest tutaj.
W ostateczności kupiłam dwa korektory, jeden z wibo, drugi z maybelline, puder silk edition oraz rozświetlająca wersję z wibo.

Na drugiej części promocji nie kupiłam nic, natomiast na trzeciej zaszalałam z produktami do paznokci. Potrzebowałam kilku rzeczy w tym zjadacza skórek z Sally Hansen. Już jakiś czas temu chciałam go kupić, a teraz w końcu była okazja.
Oprócz tego zdecydowałam się na odżywkę witaminową z firmy KillyS, a także na nowość z Cztery pory Roku, opóźniający odrost skórek krem/balsam.
Do ust kupiłam balsam Blistex, a także w ostatnim dniu zdecydowałam się na szminkę Maybelline 703 w matowym brązie i cudowny kolor Miss Sporty odcień 500.


To tyle z promocji.
Dodatkowo w tym miesiącu testuje dla Was maseczki z firmy Dermaglin.
Więcej na pewno napiszę o nich więcej w poście ze zbiorczą recenzją.


Nowością jest dla mnie krem z marki Lavera. Pierwszy raz mam do czynienia z kosmetykami tej firmy, ale powiem Wam, że jest dobrze.
Póki co jestem zadowolona.


Przedostatnią nowością są dwa kremy z firmy Make me bio. Już dawno chciałam ich spróbować i cieszę się, że mam w końcu możliwość. Zdecydowałam się na krem na dzień oraz krem pod oczy.


Z nowości świeczkowych pojawiły się u mnie dwa woski i jedno pełnowymiarowa świeca. Tak jak zapowiadałam w poście z recenzją kolekcji Pure Essence zapach White tea musiał być mój.


Jak podobają Wam się moje nowości? Czego sami chcielibyście spróbować?
Co macie i polecacie?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.