sobota, 21 maja 2016

Pracownia dekoracji Akatja, szybkie zmiany w dobrym stylu.

Lubię zmieniać wnętrze, w którym żyję, co bardzo irytuje mojego męża, ponieważ on te zmiany najczęściej wprowadza w życie.

Nasz dom, dopiero budujemy, a właściwie przekształcamy stodołę w dom, więc wybaczcie mi, że będę pisać o zmianach, których nie zobaczycie, ale gdy tylko ten napis, pojawi się na ścianie (może jeszcze w tym roku, kto wie) wkleję Wam zdjęcia.

Pracownia dekoracji Akatja, to sklep, w którym kupicie naklejki lub szablony, których możecie użyć w dowolnym miejscu. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni.

W sklepie jest całe mnóstwo kategorii, od cytatów motywujących, po naklejki młodzieżowe, dziecięce czy na włączniki do światła. Wybór jest naprawdę ogromny.
Ja zdecydowałam się na napis w języku polskim, który docelowo zawiśnie nad schodami, jeżeli będziemy malować, lub jeżeli zachowamy cegłę taką, jaką mamy teraz, napis będzie w korytarzu.

Jakość szablonu, bo ja zdecydowałam się na szablon nie na naklejkę jest naprawdę fajna. Zdziwiłam się nawet. że napis jest tak duży. Choć wymiary na stronie są podane, to jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić tego jak duży może być.


Wszystko przychodzi doskonale zapakowane w twardej tubie, więc nie ma możliwości, że cokolwiek się uszkodzi wraz z dokładną instrukcją montażu krok po kroku.
Wszystko wydaje się proste, ale na pewno ten post przejdzie edycję, gdy już namalujemy go na ścianie:)


Napisem jestem absolutnie oczarowana i już wyobrażam sobie, jak doskonale będzie się komponował z naszą galerią zdjęć:)

Jeżeli chcecie dokonać szybkich zmian, ale w naprawdę dobrym stylu koniecznie zajrzyjcie do sklepu. Jestem pewna, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, a dodatkowo wszystko jest w naprawdę dobrych cenach. Zmiany więc będą szybko widoczne, stylowe i co najważniejsze tanie!
A to lubię!:)

Moją naklejkę dostaniecie tutaj:
Dom..

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.