środa, 18 maja 2016

Prezent ślubny, co kupić na ślub parze w średnim wieku.

Ślub to pięknie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Już inaczej się ma sprawa z zaproszonymi gośćmi, którzy nie wiedzą jaki prezent kupić młodej parze.
Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje gdy ślub biorą osoby w średnim wieku, bo już nie postawimy raczej na prezent ślubny w postaci kompletu garnków czy pięknej jedwabnej pościeli. Wiadomo, że osoby w średnim wieku pewne rzeczy już zgromadziły więc prezent ślubny, który chcemy im podarować najlepiej gdyby był inny niż wszystkie.
Jesteście ciekawi moich propozycji na oryginalny prezent ślubny?

Po wielkim stresie jakim niewątpliwie jest ślub i wesele, każdy z nowożeńców ucieszy się na wieść o wyjeździe połączonym z fantastyczną kolacją czy masażem.
Pierwszą moją propozycją na fajny prezent ślubny jest czekoladowy masaż

Masaż, czyli dotyk drugiej osoby to najpiękniejsza przygoda jaka może nam się przytrafić. Masaż z ukochaną osobą u boku, w romantycznie zaaranżowanym gabinecie przy płonących świecach to wspaniałe przeżycie.

Sam zabieg to jednak nie wszystko co zostanie zaproponowane podczas wizyty. Po jego zakończeniu w gabinecie królować będzie zapach świeżo roztopionej belgijskiej czekolady, którą podamy w towarzystwie ananasów, brzoskwiń oraz śliwek Kalifornijskich. Całość w postaci czekoladowego fondue dla Dwojga.

Po masażu gabinet będzie zarezerwowany dla Was jeszcze przez chwilę abyście mogli delektować się deserem. 


Dzięki specyficznym warunkom geograficznym i klimatycznym uprawa winorośli na Ziemi Sandomierskiej jest na tyle dobra, że pozwala wytwarzać wysokogatunkowe wino gronowe. Historia sandomierskich winnic sięga XIII wieku. Zapraszamy w fascynującą przygodę sandomierskim szlakiem winiarskim.

Po ślubie można też zdecydować się na fajne pamiątkowe zdjęcia i wykupić młodej parze sesję zdjęciową. Takie wspomnienia warto kolekcjonować w postaci zdjęć.

Sesja fotograficzna zakochanych to rewelacyjny pomysł na oryginale spędzenie czasu we dwoje. Ciekawe przeżycie, pozostanie nie tylko w Waszej pamięci ale i również w postaci zdjęć na długie lata. Zatrzymajcie romantyczne chwile dzięki zdjęciom, zrobionym przez profesjonalnego fotografa, który zadba o Wasz komfort i miłą atmosferę. Dzięki tej przygodzie doświadczycie świetnej zabawy, sprawdzicie się i poczujecie to, co sławni ludzie pozujący do zdjęć do magazynów. Pani fotograf, która zajmie się Wami, ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, a jej zdjęcia były publikowane m.in. we Włoskim Vogue.

Profesjonalna sesja fotograficzna będzie niezapomnianą przygodą, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie. To od Was zależy jaki będzie charakter sesji: romantyczny, wesoły czy bardziej naturalny, a może wolicie aby było bardziej intymnie i zmysłowo? Wszystko zależy do Was!

Gdybym dostała taki prezent ślubny, na pewno byłabym zadowolona.

Pomysły na prezent ślubny są różne, a wszystko zależy od pary, która nas zaprosiła.
Co wy kupilibyście w prezencie ślubny parze w średnim wieku?
Jak podobają Wam się moje propozycje?

1 komentarz :

  1. Bardzo ciekawe propozycje mnie bardzo spodobała się opcja z sesją zdjęciową :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.