piątek, 28 października 2016

Co to jest fotoobraz? Jaki wybrać? Czym się kierować przy wyborze?

No dobra. Powiem to. Fotoobraz to prezent, który nadaje się absolutnie na każdą okazję. Naprawdę. Nie znam nikogo, kto by się nie ucieszył, dostając zdjęcie, wyjątkowe zdjęcie na dużym formacie w formie obrazu bo tym właśnie jest fotoobraz.

Oczywiście zanim zdecydujecie się zamówić tego typu obraz, warto zastanowić się gdzie to zrobić, jaki rodzaj obrazu wybrać, jakie zdjęcie powinno się na nim znaleźć oraz w jakim formacie?

Czym się kierować przy wyborze fotoobrazu?


Zanim zdecydujemy się na obraz warto wybrać zdjęcie, które chcemy na nim umieścić. To one w głównej mierze będzie miało wpływ na to, jaki fotoobraz wybierzecie.

Fotoobraz z własnym zdjęciem? 

Nie ma problemu, można zamówić z własnym i podarować chociażby rodzicom.

Wolicie klasyczną czy może zwariowaną wersję fotoobrazu?

Zacznijmy od klasycznych fotoobrazów czyli tych zdecydowanie mniej zwariowanych.

Wybrałam trzy najbardziej klasyczne:

1. Spot Color to ten, który widzicie na górze. Jest to klasyczny czarno biały obraz, z nutą koloru, którą możemy dowolnie personalizować.

2. Dragon B&W to podobny obraz do tego wcześniejszego z tą różnicą, że jest cały utrzymany w kolorach czarno-białym3. Flower to już klasyczna kolorowa wersja.
Klasycznych wzorów fotoobrazów jest naprawdę sporo, tak samo i jak tych nieco zwariowanych. Wybrałam dla Was trzy wersje obrazów, które zdecydowanie są nieco szalone.

1. Komiks to jak sama nazwa wskazuje fotoobraz imitujący komiks. Jego faktura przypomina komiks, a także jest możliwość dodania dymków, w których możemy umieścić dowolną sentencję pasującą do zdjęcia.


2.  Cross Hatch to mocne kolory i ostra kreska. Obraz idealny dla tych, którzy lubią rzeczy z charakterem. Bardzo charakterystyczny i bardzo ładny. 3.  Graffiti tutaj też za wiele nie trzeba pisać. Po prostu obraz, który niejako imituję graffiti. Piękny i zarazem elegancki i zwariowany. Jakie są dostępne rozmiary fotoobrazu i na jaki się zdecydować?


Jest osiem rozmiarów do wyboru. Każdy rozmiar możemy przed zakupem zobaczyć i porównać jego wielkość względem człowieka i ściany.Najmniejszy rozmiar to:
30x40cm
kolejne:
40x40cm
40x60cm
50x50cm
50x70cm
60x60cm
60x90cm
70x100cm
Nie muszę mówić, że ten największy jest naprawdę duży i będzie dobry dla tych, którzy mają naprawdę spore pomieszczenie, żeby też zbytnio nie przytłaczał.

Myślę, że takim najbardziej optymalnym obrazem będzie ten 40x60cm, ale uwierzcie mi, że nawet ten 30x40cm wygląda bardzo ładnie i jest odpowiednio duży.

Moje fotoobrazy 

Ja zdecydowałam się na dwa. Klasyczny   Dragon B&W który wygląda naprawdę przepięknie.oraz wersję Komiks 
w tej jesteśmy absolutnie zakochani. Poniżej macie kilka zbliżeń jak obraz wygląda właśnie z bliska.

Całość jest naprawdę bardzo dobrze wykonana i jeżeli chcecie komuś sprawić fajny prezent to koniecznie weźcie pod uwagę tego typu rzecz. Taki fotoobraz będzie idealny na pamiątkę Komunijną, pamiątkę Chrztu Św, pamiątkę Ślubu, może sesja narzeczeńska?
Możliwości jest cała masa, a taka pamiątka zostanie na całe życie.

1 komentarz :

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.