sobota, 7 stycznia 2017

Prezent na dzień babci i dziadka #1. Herbatka i kartka.


Dzień Babci i Dziadka za pasem więc dobrze już teraz zająć się prezentem. Ja uważam, że w tym święcie najważniejsza jest pamięć, więc nie trzeba kupować nie wiadomo jak drogich prezentów. Wystarczy tak naprawdę drobiazg i nasza obecność.
W tym roku planuję kilka postów z propozycjami prezentów dla Babci i Dziadka. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.
Tutaj chciałam Wam pokazać doskonały duet, który możecie podarować zarówno Babci jak i Dziadkowi. Może to być wspólny prezent.
Mowa tutaj o pięknej personalizowanej kartce i herbatce.Karki wybrałam w dwóch wzorach, wszystkie potrzebne linki znajdziecie na dole.
Zobaczcie jakie są piękne!
Do tego dobrałam personalizowaną herbatkę w puszce, którą możecie dostać w kilkunastu różnych wzorach. Wybór na stronie jest naprawdę duży. W puszcze, które jest bardzo ładnie wykonana jest czarna, bardzo aromatyczna herbatka Earl Grey.Jeżeli chcecie coś dołożyć do zestawu możecie kupić piękne filiżanki, albo chociażby książkę.
Będzie to idealny zestaw dla każdej Babci i Dziadka.


Dzień babci i dziadka
Kartka Kochani Dziadkowie
Kartka Floral dla Dziadków
Herbata personalizowana Selected

1 komentarz :

  1. Bardzo ciekawe propozycje prezentowe. Ja bardzo lubie dawać rzeczy przydatne na prezent bo wiem, że zostaną wykorzystane. Fajne propozycje prezentowe ma ten https://mykitchen.pl/prezenty-do-kuchni sklep. Uważam, że warto zajrzeć gdy szuka się czegoś na prezent. Ceny sa przystępne więc nie przepłaci się :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.