sobota, 4 lutego 2017

Kartki walentynkowe. Miłość ubrana w słowa i zdjęcia.


Jedni świętują walentynki inni nie i ja to rozumiem. My walentynki mamy cały rok, natomiast 14 lutego to dla nas dzień, w którym czy mamy czas czy też nie, zawsze staramy się gdzieś wyjść. Jako, że w ciągu roku mamy mnóstwo obowiązków i nie zawsze jest czas na przykład na kino i kolację, w ten dzień zawsze staramy się wszystko zaplanować tak, aby był wypełniony tym co lubimy.

Oczywiście nie może zabraknąć również kartki walentynkowej. To piękny zwyczaj i naprawdę można w prostych słowach zawrzeć wszystko to co chcemy powiedzieć bliskiej nam osobie.

Mam Wam do pokazania cztery piękne kartki walentynkowe, które możecie spersonalizować.
W sklepie Twoja Kartka jest ogromny wybór i jeżeli macie dużo wspólnych zdjęć możecie sobie zamówić kartkę, na której umieścicie te ulubione. Myślę, że będzie to wspaniała pamiątka.Zobaczcie jak urocze są te rysowane karteczki! Jeżeli nie macie ulubionego zdjęcia albo też nie chcecie go umieszczać na kartce, ten wybór będzie doskonały!
A Wy jak spędzacie walentynki? Dajcie ukochanej osobie prezent, kartkę walentynkową? A może zamiast prezentu idziecie do kina lub na kolację?
Koniecznie dajcie znać jakie macie plany na tegoroczne walentynki!

Moje kartki:
Zakochana para
Zgadnij kto to
Kredą na tablicy
Po prostu kocham

1 komentarz :

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.