niedziela, 19 marca 2017

Super Kabuki. Pędzel Lily Lolo. Czy warto go mieć?


Swoją przygodę z minerałami zaczęłam już w zeszłym roku i moja miłość trwa nadal. Poszłam o krok dalej i skusiłam się na pędzle. Mam już jeden pędzel z tej firmy - Baby Buki ale zapragnęłam więcej.
Postanowiłam w końcu zdecydować się na większy pędzel do nakładania podkładu, bowiem tym małym jednak trochę to czasu zajmuje. I oto jest Super Kabuki.


Pędzel przychodzi zapakowany w folię i kartonik także jeżeli chcecie go na przykład kupić komuś w prezencie, nie ma z tym problemu.
Jest super mięciutki, stoi sam na nóżce jest w stabilny i co tu dużo mówić. Nakładanie nim podkładu, pudru lub wszelkich tego typu produktów sypkich jest niesamowicie łatwe i szybkie.
Trzy ruchy po twarzy i produkt jest równomiernie nałożony. Coś cudownego!


Do czego używam w tej chwili małego pędzelka Baby Buki? Głownie do nakładania na przykład pudru pod oczami. Ale też jeżeli jestem w podróży i biorę kosmetyki mineralne taki mały pędzelek wszędzie się zmieści, a duży może zostać w domu.


Pędzle Lily Lolo są naprawdę dobrej jakości. Tutaj macie porównanie Baby Buki i Super Kabuki. Specjalnie nie umyłam Baby Buki, żebyście mogli zobaczyć jak wygląda po użyciu.
Dodatkowo możecie też porównać wielkości pędzli.

Baby Buki mam już ponad pół roku, używam kilka razy w tygodniu i wygląda jak nowy. Uwierzcie mi, że po wypraniu będzie dokładnie tak ładny jak Super Buki.
A Wy znacie pędzle Lily Lolo?
Jakie możecie polecić?

Pomocne linki:
 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.