poniedziałek, 12 czerwca 2017

Lirene C+D. Żel myjąco-energetyzujący, krem do twarzy oraz serum.


Nie spodziewałam się, że ta linia produktów tak bardzo może przypaść mi do gustu.
Serum, krem do twarzy i żel to trio, które doskonale sprawdza się w mojej pielęgnacji.
Zacznijmy może od samego zapachu wszystkich produktów, bo jest obłędny. To typowo soczysto-pomarańczowo nuta. Genialna jeżeli rano chcecie się obudzić. Coś wspaniałego.


Krem-żel jest niezwykle leciutki. Ma żelową konsystencję i delikatnie masujące kuleczki. Używanie go w porannej pielęgnacji jest ogromną przyjemnością.
Skóra po użyciu kremu jest bardzo dobrze nawilżona i promienna i za to ten krem uwielbiam. Dodatkowo jest w plastikowym opakowaniu więc jego transport nie jest utrudnieniem.

Serum używam na noc i nakładam go na całą twarzy, bo nadaje się również pod oczy, a także na szyję.
Skóra po nim wygląda bardzo ładnie, a rano twarz wydaje się być bardziej wypoczęta.
Konsystencja serum również jest dobra. Ani nie zawodnista, ani też niezbyt zbita. Wydaje mi się że produkt nie będzie bardzo wydajny. Ja każdego dnia zużywam około 4 pompek na całą twarz. I już widzę spore zużycie, a cały zestaw używam gdzieś ponad miesiąc.


Żel do mycia twarzy to za to najbardziej wydajny produkt. Wystarczy go troszeczkę i doskonale myje całą twarz. Delikatnie się pieni co może być i zaletą i wadą, jednak wystarczy go naprawdę tylko troszkę nałożyć aby cała twarz została dobrze oczyszczona.
Ja po użyciu żelu czuję lekkie ściągnięcie twarzy czego nie lubię,  jednak to jak ona wygląda po umyciu, bardzo rekompensuje mi to uczucie.


Jeżeli szukacie naprawdę fajnej linii do pielęgnacji twarzy, teraz na wiosnę i lato, to koniecznie spróbujcie tej. Ja jestem nią naprawdę zachwycona.

1 komentarz :

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.