środa, 10 stycznia 2018

Podsumowanie kalendarzy adwentowych 2017. Fotokalendarz i kalendarz z sephory


W tym roku miałam u siebie w okresie adwentu dwa kalendarze adwentowe.
Jeden z Sephory z kolekcji Winter Wonderland, absolutnie piękny graficznie oraz drugi z fotopuzzlami.

Zacznę od tego drugiego.

Taki fotokalendarz może zamówić każdy z dowolnym zdjęciem. Dostaniecie go pod tym linkiem:
https://www.puzzleyou.pl/kalendarz-adwentowy
Można go wybrać w wersji pionowej lub poziomej ze słodkościami lub też bez. Do wyboru mamy między innymi misie Haribo czy czekoladki Lind.
Słuchajcie kalendarz jest absolutnie fantastyczny. My oboje z mężem jesteśmy bardzo zabiegani ale te ułożenie dosłownie 8 puzzli każdego dnia, nie było żadnym problemem. Mogłabym powiedzieć, że to super frajda tak dzień po dniu okrywać co jest na obrazku.
Jeżeli nie oglądaliście Instastories to pokażę Wam tutaj jak to wyglądało dzień po dniu.
Zdjęcie, które powstało z puzzli to dokładnie to zdjęcie


Powiem Wam, że jestem zaskoczona jakością zarówno puzzli jaki samego kalendarza. Wszystko jest bardzo porządnie wykonane i kalendarz nic a nic nie jest po tych 24 dniach zniszczony. Śmiało można go wykorzystać w przyszłym roku.
Podsumowując jeżeli macie ochotę na kalendarz z własnym zdjęciem to koniecznie sobie taki zamówcie. Ja jestem nim zachwycona.


Drugi kalendarz jaki miałam to ten z Sephory. Byłam bardzo zadowolona, że będę mogła otwierać każdego dnia okienko ale po tych 24 dniach jestem tak naprawdę tylko rozczarowana.
Kalendarz sam w sobie naprawdę jest piękny! I nawet po tych 24 dniach nie wyglądał źle ale zawartość to w moim odczuciu porażka.


O ile kosmetyki były naprawdę super, choć nie było ich wiele to cieszę się na testowanie. Natomiast kawałek wstążki, gumka do włosów, naklejki z liskiem czy notesik..no bez przesady. Ile ja mam lat 6? Mam nadzieję, że w przyszłym roku kalendarz będzie lepszy bo tegoroczny to totalna porażka.
A jak wypadły w tym roku Wasze kalendarze?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.