poniedziałek, 6 sierpnia 2018

3 rzeczy, które chcę zrobić przed moimi 30 urodzinami.


Moje 30 urodziny już za pasem.
Na początku października skończę 30 lat. Rany, sama w to nie wierzę.
Człowiek jeszcze pamięta jak zastanawiał się nad kierunkiem studiów i kupował sukienkę na studniówkę, a tutaj dorosłe życie, dorosłe problemy i 30 na karku!
Nie wiem jak u Was, ale mój czas biegnie jak szalony. Ledwo zacznę tydzień, a już się kończy. Obowiązków zamiast ubywać, przybywa. Ale uwielbiam ten czas - TERAZ i nie chciałabym go zamienić na nic innego.

Jesteście ciekawi jakie rzeczy chcę zrobić przed moimi 30 urodzinami?
Czasu zostało mi niewiele więc i lista nie będzie zbyt długa ale skoro to 30 urodziny, aby było tematycznie wybrałam 3 rzeczy, które chcę zrobić przed moimi urodzinami.


Lubię organizować przyjęcia i spotkania.  Zawsze wszystko planuję od dekoracji, po listę gości, podziękowania czy menu. Lubię mieć gotowy plan. Zaczynam go już tworzyć czasami i na kilka miesięcy przed planowanym przyjęciem o ile nie jest ono oczywiście spontaniczne. Ale urodziny zaczęłam już planować jakiś czasu temu.
Może chcecie post na temat tego, jak planować tak duże przyjęcie?


To już taka tradycja. Lubię to robić, nie po to aby dostać wymarzone prezenty, chociaż to zawsze jest miłe, ale po to, aby po latach móc do niej wrócić i przeglądnąć co w danym roku było tym wymarzonym prezentem. Marzenia się zmieniają. Pewnie znane Wam jest powiedzenie,że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i to prawda.
Lubię mieć usystematyzowane marzenia jakkolwiek źle to brzmi, ale będąc wzrokowcem lubię je widzieć. Wtedy też jest większe prawdopodobieństwo, że się spełnią:)

Moją zeszłoroczną WISH LIST znajdziecie tutaj:
Moja urodzinowa wish list


Uwielbiam zdjęcia ale już od jakiś dwóch lat tworzę na własny użytek filmy, takie rodzinne i wiecie co, to jest dopiero pamiątka!
Mamy w formie filmów pamiątki z najważniejszych etapów na budowie, z urodzin, świąt czy innych ważnych uroczystości rodzinnych. Często do nich wracamy i wiem, że chcę też mieć taką pamiątkę ze swojego urodzinowego przyjęcia.

A Wy co chcecie zrobić przed Waszymi urodzinami?

4 komentarze :

  1. myślałam, że znajdę tu rzeczy typu skok na bungee, a tu takie spokojne zajęcia;d

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy lista marzeń będzie udostępniona przed urodzinami

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Każdy komentarz czytam i staram się na niego odpowiedzieć.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.