Święta

Świąteczne książki. Jakie książki czytać przed świętami. Sprawdź moje propozycje.

Oto świąteczne książki, które musicie znać! Lubicie czytać i chcielibyście przeczytać przed świętami książkę, która nieco Was wprawi w ten świąteczny nastrój? Dziś mam coś dla Was. Dla mnie najbardziej klimatyczne są książki pana Evansa. Jeżeli żadnej nie znacie to polecam współczesną wersję opowieści wigilijnej czyli Stokrotki w śniegu. Niedawno miało premierę nowe wydanie tej książki.
Kolejne książki tego Autora, które również warto przeczytać to cała seria pod Jemiołą. Jest Obietnica pod Jemiołą, Hotel pod Jemiołą i tegoroczna Tajemnica pod Jemiołą.

Jeżeli wolicie polskich Autorów to w tym roku miały premierę bardzo fajne książki. Oto trzy z nich, które przeczytałam i polecam daje: Dwanaście życzeń, Okruchy dobra i moja ulubiona Tylko jeden wieczór.

Świąteczne książki to także te, które nie są literaturą obyczajową. Dlatego na koniec mam coś wyjątkowego czyli „Dorota Was urządzi na Święta”. To książka idealna dla wszystkich fanów Doroty no i dla tych, którzy szukają pomysłu na dekoracje, potrawy i takie szybkie projekty DIY.

A Wy co w tym roku będziecie czytać przed świętami?
Inne wpisy świąteczne znajdziecie w kategorii ŚWIĘTA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *