Gadżety kosmetyczne

Brown Concealer Brush Lily Lolo. Delikatny pędzel do korektora.

To mój pierwszy pędzel do korektora, bowiem do tej pory ciągle używałam gąbeczki mini beauty blender. Jestem z niej zadowolona jednak nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała pędzelka.
Zdecydowałam się na pędzelek od Lily lolo o nazwie Brown Concealer Brush.
Mam inne pędzelki z tej firmy i jestem bardzo zadowolona z jakości.

Pędzel do korektora moje wrażenia

Pędzel jest przepiękny i bardzo dobrze wykonany. Wysycha błyskawicznie i jest bardzo mięciutki.
Nakładałam nim zarówno mineralny korektor, który dalej się u mnie nie sprawdza pod oczami, a także szybko zasychający płynny korektor i taki w kremie. Każdy bardzo dobrze się rozprowadza i naprawdę dobrze wyglądają pod oczami. Wyjątkiem jest mineralny korektor, o którym pisałam tutaj
Mineralny korektor Lily Lolo
Ten korektor dobrze wygląda tylko nałożony jedną warstwą. Natomiast jedna warstwa, to dla mnie zdecydowanie za mało, aby nie było widać cieni pod oczami, więc każda kolejna nakładana warstwa wygląda moim zdaniem źle.
Natomiast tuszowanie nim jakiś niedoskonałości zdecydowanie wygląda dobrze.

Na co dzień nakładam najczęściej korektory szybko zasychające i tutaj ten pędzelek sprawdza się doskonale. Świetnie tuszuje cienie pod oczami i dodatkowo nie robi smug na twarzy. Rozprowadzenie korektora pod oczami, trwa dużo szybciej niż gąbeczką, co pozwala mi zaoszczędzić sporo czasu.

Jeżeli szukacie dobrego jakościowo pędzelka w dobrej cenie, to polecam Wam ten. Ja jestem bardzo zadowolona. Używam go każdego dnia i cały czas wygląda jak nowy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *