Lifestyle

Czym zaskoczyć bliskich w dniu ich święta?

Bardzo lubię prezenty albo personalizowane ale takie, które można wykonać ręcznie.
Dziś przedstawię Wam kilka fajnych propozycji na prezenty, które z powodzeniem możecie wykorzystać w nadchodzących okazjach. Dzień Mamy, Dzień Taty, czy w Dniu Dziecka

Fotoprezenty

Jest ich do wyboru do koloru!
Dla dziecka możecie zdecydować się na maskotkę lub gdy dziecko jest już większe na plan lekcji. 
Jest naprawdę kilka różnych wzorów więc każdy znajdzie coś dla siebie. Taka maskotka może być ciekawym prezentem również na chrzest, będzie piękną pamiątką dla dziecka i dla rodziców natomiast plan lekcji możecie kupować co roku i stworzyć z tego fajną tradycję. Jestem pewna, że dziecko chętniej będzie chodziło do szkoły mając taki plan lekcji u siebie w pokoju.

Dla pozostałych członków rodziny możecie wybierać wśród koszulek, kubków, puzzli czy poduszek. Oczywiście takie fotoprezenty można podarować absolutnie każdemu! Wystarczy tylko je spersonalizować własnym zdjęciem i gotowe.

 Fotoobrazy

Jak już jesteśmy w temacie zdjęć to świetnym pomysłem na prezent będzie taki fotoobraz.
Nie musi to być wcale obraz z naszą twarzą, możemy podarować zdjęcie ulubionego miejsca, ukochanego zwierzęcia, a tak naprawdę jest pełna dowolność! I to jest piękne w prezentach personalizowanych, że możemy sprawić prawdziwą przyjemność osobie obdarowanej.

Fotoobrazy można zamówić w różnych wymiarach. Jeżeli chcemy zdecydować się na podarowanie komuś zdjęcia z pięknym widokiem, dobrze jest kupić obraz panoramiczny. Pięknie będzie wyglądał nad kanapą. Pozostałe zdjęcia możemy drukować w takim wymiarze w jakim będzie ono dobrze wyglądało.

Zdjęcia wszystkich pokazanych fotoproduktów pochodzą ze strony 
https://www.foto4u.pl/

Inne pomysły na prezenty

Jeżeli szukacie innych pomysłów na to jak zaskoczyć bliskich, to możecie skorzystać z  moich DIY na własnoręcznie wykonane prezenty.
Niedawno pisałam post o Wielkanocnych prezentach na ostatnią chwilę 
pokazywałam tam czekoladę i ciasteczka. Możecie to wykonać również w wersji całorocznej. Czekolada nadaje się dla każdego i można wykonać ją z różnymi dodatkami, a ciasteczka można wykonać w dowolnym kształcie. Mogą to być serduszka czy kwiatuszki.

 A Wy jakie macie pomysły na to jak zaskoczyć bliskich prezentem? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *