Ślub

Gadżety ślubne, co kupić? Na co się zdecydować?

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu.

Warto zadbać o to, aby w tym dniu wszystko było idealnie zaplanowane.
Zawsze w weselnych planach pojawia się pytanie, które gadżety ślubne, co kupić?  Wiadomo, że taka impreza to wiele wydatków, a nie chcemy dokładać ich sobie więcej.

Co więc wybrać? Przygotowałam Wam 5 gadżetów ślubnych, których absolutnie nie możecie sobie odmówić.
Jeżeli jesteście ciekawi moich propozycji, zapraszam do czytania!

Gadżety ślubne strzelająca tuba

Może Was zdziwić moja pierwsza propozycja ale to będą najlepiej zainwestowane pieniądze. Zamiast naklejek na buty (chociażby) kupcie strzelające tuby. Zobaczcie jak pięknie taka tuba może podkreślić Wasz pierwszy taniec. Koszt nie jest duży, a takie zdjęcie to pamiątka na całe życie!

Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.koronakarkonoszy.pl/sala-weselna/

Pudełko na koperty

Ja jestem absolutnie zakochana w tym pudełku na koperty. Link do wykonania i projektu DIY znajdziecie pod zdjęciem. Ale jeżeli to nie Wasz typ w sieci jest całe mnóstwo gotowych skrzynek i pudełek do kupienia. Nic tylko wybierać.    

 Zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.projektywni.pl/handmade/2014/slubne-trio

Księga gości weselnych 

To również absolutny mus i pamiątka na całe życie. Taka książka może leżeć gdzieś w widocznym miejscu, a świadkowie pary młodej powinni zachęcać do tego aby każdy napisał w niej choć kilka słów od siebie. W późniejszym czasie można taką książkę uzupełnić o zdjęcia i naprawdę jest to coś cudownego.
Znalazłam idealną książkę w kształcie serca i jestem nią absolutnie oczarowana!

Źródło zdjęcia: http://www.pakamera.pl/slub-inne-ksiega-gosci-serce-nr1577861.htm

Noc poślubna

Noc poślubna to nie gadżet, ale miejsce, w którym ją spędzimy może być już zaliczane jako jeden z gadżetów ślubnych, o którym absolutnie nie można zapomnieć. To ma być wyjątkowa noc. Nieważne czy mieszkacie ze sobą już 2 lata. Niech ta noc będzie wyjątkowa. Zadbajcie o odpowiednią oprawę, o śniadanie do łóżka następnego dnia i o klimat.

Zdjęcie pochodzi ze strony Dwór Korona Karkonoszy: http://www.koronakarkonoszy.pl/dwor-korona-karkonoszy/

Spersonalizowane wieszaki

Jedni powiedzą pewnie, że to zbędny gadżet ale ja uważam, że to nie tylko piękna pamiątka na całe życie, ale też cudownie to wygląda na zdjęciach. Zresztą sami sobie odpowiedzcie: Ile takich wieszaków będziecie mieć przez całe życie? Zapewne będzie to ten, jeden jedyny:) A wyglądają tak cudownie!

 Zdjęcie pochodzi z tej strony: http://www.spersonalizowanewieszaki.pl/

Podsumowując to już wszystkie moje propozycje gadżetów ślubnych. Mam nadzieję że pytanie gadżety ślubne co kupić nie będzie już spędzało Wam snu z powiek. Który z nich najbardziej Wam się podoba? A może któryś gościł na Waszym ślubie? Koniecznie podzielcie się Waszymi ślubnymi gadżetami w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *