Propozycje prezentów

Jak złożyć życzenia. Propozycje kartek urodzinowych i na dzień chłopaka.

Urodziny, imieniny czy zbliżający się dzień chłopaka, to święta w których chcemy wyrazić słowami jak ważne są dla nas te osoby.
Sama uwielbiam dostawać kartki, ale chyba bardziej lubię je dawać:) Jak złożyć życzenia najlepiej? O tym za chwilę. O to kilka propozycji kartek!

W tym roku przed nami jeszcze mnóstwo urodzin, a także dzień chłopaka więc mam dla Was kilka propozycji kartek, które są uniwersalne. Można je dać zarówno na dzień chłopaka, no może nie licząc tej ze zniżkami dla emerytów:D A także na urodziny.
Mam nadzieje, że moje propozycje się Wam spodobają.

Jak złożyć życzenia. Propozycje kartek.

Kartka Dlaczego ja?

Wybaczcie, że pokazuję Wam kartki z blurem, ale wolałabym nie pokazywać tutaj osób, które niekoniecznie sobie życzą tego więc możecie sobie po prostu zobaczyć wzór danej kartki. Ta podoba mi się chyba najbardziej. Można wpisać imię i nazwisko osoby obdarowanej a także jej wiek i na dole opisać sytuację. Generalnie taka kartka jest dobra na każdą okazję. 18 urodziny, dzień chłopaka czy nawet imieniny. Jestem pewna, że ubaw będzie murowany.
Już nie umiem się doczekać aż sama ją wręczę!

Kartka imienna

                                                         Bardzo uniwersalna kartka. Możemy podarować ją zarówno
gratulując sukcesu jak i na urodziny czy dzień chłopaka. Prosta ale
efektowna.   Kartka legenda

To prosta kartka ale za to z jakim przekazem. Myślę, że każdy mężczyzna dostając taką kartkę będzie zadowolony.   Kartka szczęście

To jedna z moich ulubionych kartek. Kolejna też będzie ulubiona, bo można do nich wstawiać swoje kompozycje zdjęciowe. Nieważne czy kartka będzie dla mężczyzny czy kobiety, a może nawet do dziecka. Możecie wstawić tam dowolne zdjęcie i cieszyć się z reakcji osoby obdarowanej!  

Kartka błękitny kolaż

 Ta kartka to już kolejna z możliwością wstawiania swoich zdjęć. Generalnie także pasuje każdemu.
Dodajemy zdjęcia osoby, którą chcemy obdarować albo specjalnie zrobione dla tej osoby. Tak również można podejść do tego tematu.
Ja sama z chęcią taką kartkę dla siebie bym przyjęła.
Można z tego stworzyć małe dzieło sztuki:)

Kartka rok więcej

To kartka z przymrużeniem oka więc myślę, że nikt za nią się nie obrazi. Bardzo wymowna w swoim przekazie ale także co tu dużo gadać z dawką humoru!   Jak Wam się podobają moje propozycje kartek? Ja je uwielbiam i naprawdę nie mogę się doczekać aż wszystkie zostaną wręczone. Koniecznie zajrzyjcie do sklepu Twoja Kartka mają tam całe mnóstwo kartek, które można w 100% spersonalizować pod swoje potrzeby i wymagania:)    

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *