Nasz dom

Oświetlenie w łazience, jaki kinkiet wybrać?

W końcu doszliśmy do momentu, w którym wykańczamy powoli dom. Do tej pory zajmowaliśmy się tym, co trzeba było skończyć szybko. Drzwi wewnętrzne, składanie pozostałych mebli czy poprawki malarskie. Teraz w końcu zajmujemy się tym co najlepsze. Oświetlenie w łazience to ważna sprawa, dlatego poświęcę temu tematowi ten post.

W lutym chcemy dokończyć łazienkę, a mamy tam trochę do zrobienia. Nadal nie mamy mebli – pewnie jeszcze trochę ich nie będzie, ale to czego bardzo nam brakuje, to oświetlenie i lustro. Wymieniam te dwie rzeczy, bo to właśnie nad lustro brakuje nam oświetlenia!
Lustro mamy już kupione, pozostała tylko lampa i tutaj mam problem bo nie wiem w jaką stronę pójść. Najlepiej kupiłabym wszystkie i sprawdziła, która najlepiej będzie nam pasować.
Takie trudne wybory naprawdę dają się we znaki!

Jeżeli jesteście ciekawi jakie lampy biorę pod uwagę to koniecznie przeczytajcie post do końca.

Na początku brałam pod uwagę taki kinkiet. Biel i skórzany pasek wygląda absolutnie cudownie! Ponieważ mamy ciemne kafle tam gdzie jest lustro, lampa musi być biała.

Kolejna lampa, która bardzo mi się podoba jest nieco nowoczesna i nie wiem czy nie jest to zbyt nowoczesna propozycja. Ale myślę, że mogłaby do naszego wnętrza pasować
Ten kinkiet również bardzo mi się podoba! Jest prosty ale ma w sobie
jakąś delikatność no i te obłe linie! Myślę, że nad lustro tego typu
lampa super by się sprawdziła.
Ostatnia kinkiet, który bardzo mi się podoba, również jest bardzo nowoczesny jak na nas, ale będzie ładnie kontrastował z ciemną ścianą nad lustrem.
To chyba wszystkie propozycje kinkietów nad lustro, które biorę pod uwagę. Nie wiem na jaką lampę ostatecznie się zdecydujemy, ale mam nadzieję, że w końcu decyzja zapadnie.
Która lampa Wam się podoba?

4 komentarze

  • Unknown

    Mnie się wydaje że do Was najbardziej pasuje ta pierwsza lampa, do tego biała ciepła żarówka. Z drogiej jednak strony ta druga będzie współgrać z sufitowymi to tylko takie moje opinie do Was należy decyzja.

  • Jowita

    Mi najbardziej do gustu przypadła druga propozycja. Taki zestaw reflektorów led mógłby naprawdę świetnie wyglądać w nowoczesnej łazience. Poza tym nadawałby się również jako lampka w korytarzu. Bardzo mi się spodobał i na pewno będę szukała czegoś podobnego, jak już będę remontowała swoją łazienkę.

  • mata

    mi się spodobał ten podłużny kinkiet, niby prosty, minimalistyczny, a jednak ma coś w sobie 🙂 tylko koniecznie trzeba byłoby do niego dobrać jakiś nowoczesny włącznik światła, nie taki standardowy kwadratowy na przycisk, tylko lepszy, może z jakimś zdobieniem, albo w nietypowym kształcie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *