Wnętrza

Nasza strefa dzienna i nowe plakaty.

Już kiedyś pokazywałam Wam naszą strefę dzienną, jednak było to już jakiś czas temu. Od tego pory wiele się zmieniło, zarówno w układzie naszego salonu jak i w umeblowaniu. Mamy nową szafkę rtv, nową piękną drewnianą witrynę, ale to nie o nich dziś będzie mowa, a o plakatach. Nasza jadalnia i kuchnia również nieco się zmieniły, a to wszystko za sprawą właśnie plakatów. Jeżeli jesteście ciekawi jak prezentuje się nasza strefa dzienna, to zapraszam!

Strefa dzienna plakaty, nasz wybór

W naszej strefie dziennej plakatów nie brakuje. Są zarówno nad kanapą, w holu jak i w jadalni. To nasza ostatnia nowość. Mamy tu ścianę, którą od początku chcieliśmy zagospodarować właśnie na plakaty. Zdecydowaliśmy się na bardzo klasyczne plakaty. Jeden to, napis Bon Appetit, w ramie 70×100. Uważam, ze robi całą robotę. Jest prosty i klasyczny. Dwa pozostałe są już w temacie kawowym. Uważam, że plakat z kawą, super też by wyglądał w kąciku kawowym z ekspresem, ale my akurat nie mamy tam miejsca na taki plakat, a szkoda.

Uważam, że plakaty naprawdę wyglądają pięknie i dodają jadalni charakteru. Na pewno naszym gościom, ale też i nam będzie dużo przyjemniej jeść wszystkie posiłki.

Plakaty w jadalni:
Bon appetite
Coffe menu
Coffe Heart

Salon, plakaty nad kanapą.

Tu w salonie kiedyś stały dwie witryny i fotel. Kto jeszcze pamięta te czasy?! W tej chwili mamy wygodną kanapę, a nad nią powstało puste miejsce, które również zapełniliśmy plakatami. Wszystkie idealnie pasują do funkcji jaką u nas pełni salon, czyli do relaksu, odpoczynku, czytania, oglądania tv i po prostu spędzania ze sobą czasu.

Plakaty w salonie:
Fashionable line
Forest reflection
Family scrabble

Jak podobają Wam się nowe plakaty oraz cała nasza strefa dzienna? Ja uważam, że wygląda to naprawdę dobrze i przede wszystkim, świetnie wypełnia przestrzeń i nadaje jej przytulności. Takie zmiany bardzo lubimy!

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *