Gadżety kosmetyczne

Pędzel do brwi Lily Lolo Angled Brow – Spoolie Brush

To mój pierwszy pędzel do brwi z dwoma końcówkami. Do tej pory miałam osobno skośną część i osobno szczoteczkę, a bardzo chciałam mieć ten podwójny, bo jest niezwykle wygodny.

Angled Brow – Spoolie Brush od Lily Lolo nie kosztuje dużo. Mam już trzy pędzle z tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie dobrze sprawdza mi się Super Kabuki, o którym pisałam kilka postów wcześniej.

Angled Brow używam już kilka tygodni i jestem bardzo zadowolona.
Skośna część pędzelka jest dość mocno zbita. W moim przypadku sprawdza się to doskonale. Pędzelek delikatnie przyciskam do cienia, nabieram odpowiednią ilość produktu, którą później idealnie aplikuje na brwi.
Wiem, że dla niektórych może to być wada, ale w moim przypadku sprawdza się to znakomicie.
Dzięki temu, że włosie jest zbite, cień się nie osypuje podczas aplikacji jak to czasami bywa z miękkimi pędzelkami.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że ten pędzel wygląda jak 100 innych podobnych pędzli ale uwierzcie mi, że choć wydaje się cieniutki, jest dosyć szeroki i ma mnóstwo malutkich włosków. Sama nie wierzyłam dopóki pierwszy raz go nie użyłam.

Sama spiralka jest w porządku. Według mnie mogła by być troszkę delikatniejsza ale świetnie wyczesuje zbyt dużą ilość produktu, co ogromnie mi się podoba. Wystarczy raz przejechać po brwiach i gotowe.

Jeżeli szukacie dobrego pędzelka do brwi za niewielkie pieniądze, koniecznie przemyślcie zakup tego.
Ja jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno skuszę się jeszcze na kilka innych pędzli z tej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *