Lifestyle

Przygotowania do wiosny. Jaki hamak wybrać do ogrodu?

Wszyscy, którzy mają ogród wiedzą, że już nadszedł czas na pozimowe ogrodowe porządki. Wiosna, to taki czas, w którym aż chce się zadbać o ogród. Posadzić nowe kwiaty, pograbić liście, których na jesień nie zdążyło się uprzątnąć. Zrobić porządek wśród narzędzi ogrodowych i w końcu zadbać o strefę relaksu.
O hamaku marzę już dłuższy czas, ale zawsze jakoś odkładam to na później, aż przychodzi jesień i hamaku jak nie było tak nie ma.
W tym roku, to już postanowione hamak w końcu zawiśnie. Tylko jaki wybrać hamak? 

Jaki wybrać hamak? Hamak tradycyjny

Hamak pojedynczy bawełniany

Kiedyś nie było tak dużego wyboru hamaków. Pamiętam te zwykłe siatkowe hamaki, które nie były tak wygodne, ale sam fakt, że można było choć na chwilę poleżeć wśród drzew i się pobujać był fantastyczny. Teraz mamy do wyboru nie tylko różne modele hamaków ale także wzory, kolory i faktury.  Jeżeli nie lubicie bardzo ozdobnych hamaków, a macie ochotę coś zawiesić, możecie zdecydować się na klasyczny model hamaku w morskim klimacie.   Trochę romantyzmu można nadać ogrodowi decydując się na ten hamak  

Hamak PARAGUAY – beżowy

Jeżeli chcecie dodać trochę kolorów. To wzorów i barw jest sporo do wyboru. Możecie zdecydować się na przykład na tego typu hamak

 

Hamak z drążkiem

Hamak na stelażu

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy ma w swoim ogrodzie drzewa. Teraz to nie problem. W ofercie sklepów możecie znaleźć hamaki na stelażu, które są wolnostojące i na dobrą sprawę możecie postawić je gdziekolwiek chcecie.
Są piękne i samowystarczalne

 Zestaw tęczowy

zestaw hamakowy Jobek 

hamak dwuosobowy

Fotel hamakowy

Jest też fotel hamakowy, który mi marzy się od dawna. Można go przywiesić do krokwi dachowe na tarasie lub też w domu jeżeli macie na niego miejsce i cieszyć się wygodnym siedziskiem bujanym.
Tutaj również mamy ogromny wybór i trudno się zdecydować tylko na jeden wzór lub model.

fotel hamakowy C140

wiszący fotel sofa

fotel hamakowy Relax   Który hamak Wam przypadł do gustu? A może macie swój w ogrodzie, albo dopiero planujecie? Koniecznie dajcie znać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *