Święta

Skarpetki świąteczne na prezent? Tak! Oto mój wybór!

Świąteczne skarpety na prezent? Kiedyś gdy ktoś dostał na święta skarpetki, to był to najgorszy prezent świata. Aż było głupio kupować komuś skarpety. Dziś sprawa ma się zupełnie inaczej, a ponieważ do świątecznych prezentów trzeba zacząć przygotowywać się już wcześniej, myślę, że ten post może Wam się przydać.

W sklepach jest całe mnóstwo pięknych skarpet, które aż się proszą aby dołożyć je do prezentu świątecznego. Są skarpety w mikołaje, bałwanki, zimowe liski i ptaszki. Naprawdę do wyboru i do koloru. I nie martwcie się, że skarpetki są tylko dla dziewczyn, bo męskie wersje też się znajdą.

Świąteczne skarpety damskie

Skarpetki świąteczne w dziale damskim, o tak, tam można naprawdę zaszaleć. Wzory są piękne i myślę, że dla każdej dziewczyny coś fajnego się znajdzie. Generalnie skarpetki w tej chwili są unisex więc myślę, że spokojnie znalazłby się Pan, który takie ptaszki by w zimę założył. Co myślicie? Znacie takiego mężczyznę, który ma dystans do skarpet i im bardziej szalone tym lepsze?

Można pójść jeszcze o krok dalej i kupić skarpetki, które choć tworzą parę wcale nie są takie same!
W tym przypadku jedna ma piękne liski, a druga to po prostu lisia noga. Prawda, że nieco szalone?
Ale za to macie pewność, że takie skarpetki zauważą wszyscy!

Co dokupić do prezentu ze skarpetkami? Same skarpetki mogą być dodatkiem do prezentu ale można też do nich dokupić kilka rzeczy i stworzyć niepowtarzalny prezent.
Można kupić koc i aromatyczną świecę ale także dobrą książkę, balsam do ciała, albo herbatkę zimową. Możliwości jest wiele ale jestem pewna, że każda z nas ucieszyłaby się z tak uroczych skarpetek.

Świąteczne skarpety męskie

Tutaj też jest wybór i to całkiem spory. Dla miłośnika zdjęć wybrałam skarpetki z retro kamerą. Piękne i myślę, że z jakąś książką fotograficzną albo może z kubkiem termicznym będą tworzyły super prezent dla każdego fotograficznego zapaleńca.
Znalazłam też coś dla miłośnika piwa – ekskluzywne piwne skarpety. Na pewno nie zostaną niezauważone na imprezie!
Co dokupić do takich skarpet chłopakom? Dobre piwo, może prenumeratę lubianej gazety, książkę, grę na PS. Możliwości jest dużo. Żaden mężczyzna nie pogardzi skarpetami, a tym bardziej takimi.

Jeżeli również chcecie wybrać skarpetki świąteczne do prezentu to warto zajrzeć do sklepu Skarpetki.
Jest tam sporo skarpet różnych firm, ale wszystkie są doskonałej jakości i myślę, że wybór jest na tyle duży, że znajdziecie tam coś dla Waszych bliskich.
A Wy co myślicie o skarpetkach w prezentach świątecznych?
Tak czy nie?

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *