Gadżety kosmetyczne

Super Kabuki. Pędzel Lily Lolo. Czy warto go mieć?

Swoją przygodę z minerałami zaczęłam już w zeszłym roku i moja miłość trwa nadal. Poszłam o krok dalej i skusiłam się na pędzle. Mam już jeden pędzel z tej firmy – Baby Buki ale zapragnęłam więcej.
Postanowiłam w końcu zdecydować się na większy pędzel do nakładania podkładu, bowiem tym małym jednak trochę to czasu zajmuje. I oto jest pędzel Lily Lolo Super Kabuki.

Pędzel Lily Lolo moje wrażenia

Pędzel przychodzi zapakowany w folię i kartonik także jeżeli chcecie go na przykład kupić komuś w prezencie, nie ma z tym problemu.
Jest super mięciutki, stoi sam na nóżce jest w stabilny i co tu dużo mówić. Nakładanie nim podkładu, pudru lub wszelkich tego typu produktów sypkich jest niesamowicie łatwe i szybkie.
Trzy ruchy po twarzy i produkt jest równomiernie nałożony. Coś cudownego!

Do czego używam w tej chwili małego pędzelka Baby Buki? Głownie do nakładania na przykład pudru pod oczami. Ale też jeżeli jestem w podróży i biorę kosmetyki mineralne taki mały pędzelek wszędzie się zmieści, a duży może zostać w domu.

Pędzle Lily Lolo są naprawdę dobrej jakości. Tutaj macie porównanie Baby Buki i Super Kabuki. Specjalnie nie umyłam Baby Buki, żebyście mogli zobaczyć jak wygląda po użyciu.
Dodatkowo możecie też porównać wielkości pędzli.

Baby Buki mam już ponad pół roku, używam kilka razy w tygodniu i wygląda jak nowy. Uwierzcie mi, że po wypraniu będzie dokładnie tak ładny jak Super Buki. A Wy znacie pędzle Lily Lolo? Jakie możecie polecić?   Pomocne linki: Recenzja Baby Buki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *