Chwalipięta

30 urodziny. Moje urodzinowe prezenty.

To były wyjątkowe urodziny i naprawdę udały się chyba najlepiej ze wszystkich imprez jakie do tej pory organizowaliśmy. Myślę, że każda kolejna będzie coraz lepsza, bo człowiek nabywa doświadczenia.
Posty z listami prezentowymi albo właśnie z prezentami, to jedne z moich ulubionych. Jeżeli szukacie inspiracji co kupić na urodziny to myślę, że taki post chętnie przeczytacie, bo naprawdę jest się czym zainspirować.

Moje prezenty są w 100% trafione. Dostałam zdecydowanie więcej niż się spodziewałam.
Jeżeli jesteście ciekawi, to koniecznie przeczytajcie post do końca.

Dostałam piękne kwiaty cięte w tym moje ukochane goździki ale także doniczkowe. Pilea w końcu jest w naszym domu!

Oprócz kwiatów dostałam sporo rzeczy do domu. Mój wymarzony kwietnik, ciepły koc, świeczniki, pojemnik szklany na cukierki i świeczki, a także komplet filiżanek z ambition. Ten model sprawdza się u nas doskonale. Mamy już jeden komplet i serdecznie go polecam!

Dostałam całkiem sporo słodkości tych ulubionych, a także słuchawki bezprzewodowe i przepiękną doniczkę od forrest. design. Mam już od nich kubki i sprawują się znakomicie.
W środku doniczki mam też personalizowane życzenia. Po jednym na każdy dzień wraz z pysznymi czekoladkami. To super prezent na każde urodziny i warto coś takiego zrobić.
Dostałam też maseczkę szampańską więc będzie jak znalazł na wieczór spa!

Oprócz tych wszystkich rzeczy dostałam piękną biżuterię. Idealnie wpisującą się w mój aktualny styl. Były także gry imprezowe, super na spotkania rodzinne i ze znajomymi i śliczne skarpetki z liskami.
Generalnie wśród prezentów dostałam wszystko to, co najbardziej lubię.

Nie zabrakło też ślicznych kartek z równie wspaniałymi życzeniami, a po tym wszystkim zostaną także piękne wspomnienia z tego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *