Świece i woski zapachowe

Świece bispol Świat perfum. Jak podobają mi się zapachy?

Uwielbiam świeczki i nie ograniczam się tylko do Yankee Candle, ale ciągle szukam jakiś tańszych zamienników. Świece bispol świat perfum to nowa linia dla ludzi, którzy lubią zapachy eleganckie.

Póki co jeszcze nie znalazłam niczego, co dorównywałoby zapachem YC, ale mam kilka fajnych perełek z firmy Bispol, które choć nie pachną intensywnie, wyglądają bardzo ładnie i dają delikatny zapach.

Świece bispol świat perfum, który zapach jest moim ulubionym?

Pierwszą świeczkę, którą przetestowałam to Adrenaline z linii zapachowej „Świat perfum” i to o niej dziś będzie post.
Linia „Świat perfum” to cztery zapachy, wszystkie wyglądają cudownie i z chęcią widziałabym je u siebie w domu.

Świeca pali się 30 godzin. Mi spala się równomiernie, ale na górę daję nakładkę Illuma-LID z Yankee Candle. Wcześniej paliłam bez tej nakładki i dosyć nierównomiernie się paliła. Dopiero po nałożeniu nakładki wypala się w miarę dobrze.

Zapach jest bardzo ładny. Nie można go porównywać ze świeczkami YC ale jest wyczuwalny. Na sucho na pewno pachnie dużo intensywniej niż podczas palenia. Czym pachnie świeczka? Trudno stwierdzić ale mi się kojarzy z takimi ładnymi, nieco męskimi perfumami. Nie są to typowo męskie perfumy, ale takie z nutą męską. Bardzo ładny zapach, który pasuje praktycznie do każdego pomieszczenia w domu. Jest świeży i myślę, że jest na tyle uniwersalny, że spodoba się każdemu

Ja mam wysokie pomieszczenia więc naprawdę trudno mi je „pokryć” zapachem jakiejkolwiek świeczki. Adrenaline jest wyczuwalna dopiero w momencie, w którym podejdę do świeczki, ale na lato taka opcja bardzo mi pasuje.

Z tej linii zapachowej mam też tealight Blue Sky.
Tealighty są pakowane po 6 sztuk, jeden pali się tradycyjnie cztery godziny.
Ten zapach na sucho jest nieco ostry i też ma taką lekką męską nutę. Po zapaleniu zapach jest bardzo mało wyczuwalny, trzeba zapalić ich kilka aby poczuć czym pachnie Blue Sky.

A Wy znacie markę Bispol? Jakie zapachy świec polecacie?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *