Recenzje kosmetyków

Bioaktywne serum rewitalizujace Biotaniqe

To moje drugie serum z firmy Biotaniqe i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Bioaktywne serum rewitalizujące mnie zaskoczyło!
Poprzednia recenzja dotyczyła innego serum, możecie przeczytać ją tutaj:
Odżywcze serum wygładzające 

Bioaktywne serum rewitalizujące czy działa?

To serum ma za zadanie delikatnie odmładzać nam skórę. Jest przeznaczony dla osób 30+ ale ja bym się tym za bardzo nie sugerowała. To co osobiście najbardziej mi się podoba to fakt, że można go używać zarówno do porannej pielęgnacji jak i do tej wieczornej, bo jego konsystencja jest niesamowicie leciutka i nietłusta.

Serum według opisu ma wygładzać i ujednolicać cerę, a przy tym przywracać promienny blask i nadawać twarzy zdrowy i wypoczęty wygląd. Ja używam go już 1,5 miesiąca i naprawdę skóra jest po nim ładnie nawilżona, gładka i taka bardziej promienna.
Do tego produkt jest niesamowicie wydajny no i jego używanie jest bardzo przyjemne. Serum pachnie cudownie dlatego zużywa się je z przyjemnością do samego końca.

Jeżeli masz ochotę go spróbować to bardzo polecam. Ja na pewno spróbuję innych produktów z tej firmy bo bardzo mi odpowiadają.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *