Świece i woski zapachowe

DW Home Candles, zamiast Yankee Candle?

Na te świece trafiłam przypadkiem w Tkmaxx i wśród wielu zapachów zdecydowałam się na jeden Vanilla Bean. Po tym gdy ją kupiłam i okazało się, że to strzał w dziesiątkę, byłam raz jeszcze w sklepie, ale niestety wszystkie te ładne zapachy, zostały już wykupione. To było jeszcze w zeszłym roku ale w lipcu udało mi się kupić dwie nowe świece i jestem nimi naprawdę oczarowana! Czy DW Candles będą dobre zamiast Yankee Candle?

Zamiast Yankee Candle kup DW Home Candle!

DW Home  to firma, która jest bardzo popularna w Stanach. W Polsce można je dostać w TkMaxx w super atrakcyjnej cenie, bo kosztują niecałe 17zł. Za taką pojemność świecy i czas palenia około 33 godzin, to uważam, że cena jest atrakcyjna.
No i do tego ten wybór zapachów!
Warto dodać, że świece przez nich produkowane są wytwarzane z różnych mieszanek woskowych, a dodatkowo są wolne od ołowiu i innych metali, co jest bardzo ważne.

Pierwszy zapach na jaki się zdecydowałam to Vanilla Bean. To piękny i bardzo słodki zapach wanilii. Wydaje się być połączona z równie słodkimi lodami i może trochę z karmelem?
To naprawdę bardzo intensywny i słodki zapach.

Na letnie wieczory zdecydowałam się na Calming waves absolutnie piękny zapach.
To połączenie słodkiej mandarynki ze świeżym cedrem i białym piżmem. Mówię Wam obłęd!
Bardzo letni i nie nachalny zapach.

Papaya mango to zapach, przy którym właściwie nic nie trzeba było by pisać. Słodki, owocowy i bardzo letni! W tym zapachu chyba bardziej wyczuwam mango, ale papaya doskonale dopełnia całości.
Jeżeli szukacie zapachu owocowego to myślę, że ten się Wam spodoba. Pachnie trochę jak te wszystkie sorbety owocowe.

Jeżeli szukacie pięknie pachnących świec w naprawdę rozsądnej cenie, to koniecznie rozejrzyjcie się za tymi. Ja jestem nimi wszystkimi zachwycona i na pewno na tych trzech zapachach się nie skończy. Teraz weszła do internetowego sklepu kolekcja z drewnianymi denkami więc już czekam aż będą dostępne w TkMaxx.

Czy znalazłam alternatywę dla Yankee Candle? Myślę, że poniekąd tak, jednak ja chyba nigdy nie mogłabym całkowicie zrezygnować z YC. Mają cudowne zapachy, ale jednak zaporową cenę. DW Home zaś są dostępne tylko w TkMaxx ale mają super atrakcyjną cenę. Musicie sami wybrać co wolicie, albo nie wybierać i cieszyć się obiema markami. Ja dokładnie tak robię.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *