Kosmetyki naturalne pielęgnacja,  Recenzje kosmetyków

Glinka czerwona i brązowa Cosmospa

Pierwszy raz mam do czynienia z tego rodzaju glinkami i muszę stwierdzić, że są niezwykle wydajne.
Oczywiście o ile stosuje się je tylko do twarzy, bo te glinki można również zużyć, robiąc maseczki na włosy i na całe ciało. Glinka czerwona i brązowa to moja nowość!

Glinka czerwona i brązowa

Jedna taka glinka kosztuje 9zł więc cena jest super, a produkt w 100% naturalny. Glinka czerwona jest przeznaczona do  cery tłustej, mieszanej i naczyniowej.  

Maseczka na twarz nie tylko absorbuje zanieczyszczenia, ale także tonizuje skórę i ją regeneruje. Dodatkowo zamyka rozszerzone pory, a także poprawia koloryt skóry. Oczywiście skutków pozytywnych jest dużo więcej, można o tym przeczytać na stronie producenta. Używając tej glinki do kąpieli oczyszczamy i tonizujemy ciało, a także usuwamy zmęczenie i napięcie.   Glinki brązowej używam gdy moja cera potrzebuje rozświetlenia, bowiem jest ona przeznaczona do każdego typu cery, zanieczyszczonej i bez blasku.  

Dzięki niej skóra jest ukojona i odtruta, dodatkowo lekko rozjaśniona, a sebum uspokojone. O dziwo, mało kiedy to, co obiecuje producent się sprawdza. W tym wypadku większość obiecanek ma pokrycie w rzeczywistości. Najlepsze w tych glinkach jest to, że skóra po zmyciu nie jest ściągnięta. A zdarzało się przy innych tego typu produktach.  Jeżeli macie ochotę spróbować takich glinek to polecam! Ja jestem bardzo zadowolona.  

Glinka brązowaGlinka czerwona

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *