Recenzje kosmetyków

L’biotica odżywka do rzęs. Jak się sprawdziła?

Już dłuższy czas szukałam odżywki do rzęs. Mój wybór padł na firmę L’biotica. Wybrałam L’biotica odżywka do rzęs. Bardzo chwalone serum i polecane więc spodziewałam się naprawdę przynajmniej tak dobrych efektów jak przy poprzednim serum.

L’biotica odżywka do rzęs co obiecuje producent?

Producent obiecuje:

 Serum Active LASH pobudzające wzrost rzęs, to skuteczna odżywka, która sprawi, że Twoje rzęsy będą bajecznie długie, gęste i wzmocnione. Aktywny składnik serum stymuluje szybszy wzrost rzęs, skutecznie zapobiega ich wypadaniu oraz wydłuża fazę ich wzrostu, pozwalając uzyskać spektakularny efekt pięknych, wydłużonych i naturalnych rzęs już po ok. 30 dniach regularnego stosowania.

Efekt stosowania L’biotica odżywka do rzęs:

– Pierwsze efekty już po 4 – 5 tygodniach
– Zregenerowane i odżywione brwi
– Długie, gęste i mocne rzęsy
 
Niestety serum u mnie się zupełnie nie sprawdziło i nie potrafię się doczekać aż je skończę żeby wypróbować inne. Mimo, że serum u mnie się nie sprawdziło zaraz powiem dlaczego, znalazłam sporo pozytywów, o których muszę Wam napisać.
 
Po pierwsze opakowaniu jest bardzo ładne i naprawdę trwałe. Mam porównanie z poprzednim serum i te jest dużo lepsze. Poza tym odżywka jest niesamowicie wydajna. Mam ją już chyba z pół roku, używam każdego dnia i końca nie widzę.

Oprócz tego na uwagę zasługuj cena, koszt to około 40zł i fakt, że nie podrażnia oczu. Przy serum Long 4 lashes, zdarzało mi się odstawiać je na 2-3 dni żeby oczy odpoczęły, tutaj natomiast nigdy nie miałam z tym problemu. Używam dziennie i zero podrażnień. 

Dlaczego więc u mnie się nie sprawdziło?

Nie wiem. Mam wrażenie, że odżywka tylko lekko podtrzymuje mi efekt, który uzyskałam poprzednią odżywką, a nic nowego nie robi. Mam też wrażenie, że rzęsy stały się cieńsze niż były po odżywce Long 4 lashes i choć są nadal długie, nie są już tak długie jak były.

 Mimo tego, że odżywka u mnie się nie sprawdziła polecam ją sobie kupić i przetestować na sobie. Wiele osób ją poleca więc najwidoczniej na mnie po prostu nie działa.
A Wy jakie odżywki polecacie?

6 komentarzy

 • Unknown

  Hej! Też testuję, już chyba 5 tydzień mi idzie i na prawdę widzę efekty 🙂 Ciekawe, że Tobie nie pomogło. Moje rżesy stały się delikatnie grubsze niż miałam no i znacznie dłuższe 🙂

  • Iza

   Ja lepsze efekty widziałam po Long4lashes niż po tej, niestety. Być może właśnie na moje rzęsy to nie działa. Moja mama na przykład widzi efekty, ale bardzo delikatne. Ja natomiast po poprzedniej odżywce miałam rzęsy do nieba. Po tej takich spektakularnych efektów nie widzę.

 • Unknown

  Izabelo, nadal używam tej odżywki i podzielam wcześniejsze zdanie na jej temat. W odżywce Long4lashes może być więcej bimatoprostu, stąd u Ciebie mocniejsze działanie. Ma to swoje plusy i minusy.

  • Iza

   Ja też używam, zadziwia mnie jej wydajność. Mam już ją nie wiem z 8 miesięcy? Niesamowite. Long4lashes miałam 4 miesiące i się skończyła. Nie wiem jaką ta ma żywotność muszę to sprawdzić, ale do dna jeszcze daleko.
   Efekty nadal delikatne, rzęsy są troszkę dłuższe, ale fakt, że nie podrażnia oczu naprawdę jest super.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *