Wnętrza

Metalowa donica w naszym domu. Stylowe wnętrze.

W naszym domu mieszkamy już dwa lata. Powoli więc nadchodzi ten czas, w którym dopieszczamy nasze wnętrze! Przeszukujemy internet, sklepy internetowe i szukamy ciekawych rzeczy, które dodadzą naszemu wnętrzu charakteru.

Po niedawnej metamorfozie salonu, w której zmieniła się szafka tv i witryna, zapragnęłam pięknej metalowej i stylowej donicy. Nasz stolik kawowy, który mamy w salonie idealnie do niej pasuje!

Metalowa donica, jaki rozmiar wybrać?

W sklepie Meble z metalu do wyboru są 3 rozmiary i długo się zastanawiałam jaki wybrać. Ostatecznie zdecydowałam się na donicę 62 cm.

Metalowa donica była wybierana z przeznaczeniem do monstery, która jest duża, a z pewnością będzie jeszcze większa. Najniższa donica byłaby za mała, a najwyższa zbyt wysoka. Uważam, że ten rozmiar, który wybrałam jest idealny.

Donica robi ogromne wrażenie i przyznam, że dopiero teraz mój kwiat wygląda w niej idealnie!

Gdzie postawić metalową donicę?

Od początku wiedziałam gdzie ją postawię. Jak się okazało w naszym domu jest wiele miejsc, w których wyglądałaby idealnie.

Miejsce obok kanapy:

Przy witrynach:

obok jadalni:

i w naszym holu:

Teraz się już pewnie nie będziecie dziwić, jak trudno było się zdecydować gdzie stanie na stałe?

Tym wpisem chciałam Wam też pokazać, że decydując się na stylowe, ręcznie wykonane dodatki do domu, dajecie sobie wiele możliwości. Nasz dom utrzymany jest w jednym stylu, co znacznie nam sprawę ułatwia. Gdy dana rzecz już się opatrzy, można ją bez problemu przenieść w inne miejsce i cieszyć się nią na nowo.

Metalowa donica, to był strzał w dziesiątkę i ogromnie się cieszę, że zdobi nasze wnętrze. Kwiaty w stylowych kwietnikach, zawsze dodają wnętrzu charakteru. Ostatecznie donica stanęła przy witrynach, ale kto wie gdzie będzie za miesiąc lub pół roku!:)

Moją donicę znajdziecie tu: doniczka metalowa 62cm

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *