Recenzje kosmetyków

Naturalna baza pod cienie. Eye primer Lily Lolo

Do tej pory moją bazą pod cienie był korektor. Nie powiem, żeby to rozwiązanie źle mi się sprawdzało ale po to są bazy pod cienie, aby ich używać, więc zdecydowałam się na naturalną opcję a wybrałam konkretnie taką: naturalna baza pod cienie od Lily Lolo.

Jaka jest naturalna baza pod cienie

Producent w opisie pod produktem pisze, że naturalna baza pod cienie ma kremową konsystencję z czym w 100% się zgadzam. Baza ma przedłużać trwałości cieni, wyrównać koloryt skóry powiem z czym też się zgadzam. Dodatkowo w produkcie w okienku jest korektor, który ma tuszować cienie wokół oczu.

Sama baza zresztą, jak wszystkie produkty Lily Lolo została umieszczona w gustownym opakowaniu z lusterkiem. Opakowanie jest dobrze wykonane, a do tego poręczne i lekkie.
Kolory obu produktów można ze sobą mieszać co sprawia, że jeżeli chcemy uzyskać konkretny kolor możemy go sobie po prostu stworzyć.

Odkąd używam tego produktu naprawdę widzę różnicę. Cienie się nie rolują i nie znikają w ciągu dnia jak to czasami mi się zdarzało przy niektórych korektorach. Dodatkowo odpowiednio nałożona i roztarta baza sprawia, że cienie nie zbierają się w załamaniu powieki.

Co do korektora z opakowania, ja z niego mało korzystam. Jedynie dodaję go do wewnętrznego kącika oka. Pod oczy spróbowałam raz ale u mnie się nie sprawdził. Nie mam aż tak dużych cieni pod oczami ale są na tyle widoczne, że żaden korektor z tych lżejszych, sobie nie radzi.

Czy warto kupić naturalną bazę pod cienie?

Jeżeli szukacie dobrej bazy do cieni to myślę, że warto się zastanowić nad tą. Mamy tutaj 4 g produktu odpowiedniego dla wegan, naturalnego i co najważniejszego dobrze działającego, a przecież właśnie o to chodzi.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *