Nasz dom

Nowe plakaty jesienno-zimowa odsłona

W naszym domu jest naprawdę sporo plakatów. Robią niesamowity klimat więc lubię je zmieniać sezonowo. Pokazywałam Wam poprzednią wersję naszych plakatów, można ją zobaczyć tu http://www.minilife.pl/nasza-strefa-dzienna-plakaty/ tym razem pokaże Wam nasz dom w zupełnie nowej odsłonie.

Zmieniłam plakaty przede wszystkim w jadalni. Bardzo marzyły mi się takie ciepłe odcienie na jesień i zimę. Poprzednia wersja z napisem i kawą nadal mi się podoba ale teraz według mnie jest zdecydowanie lepiej. Ten ogromny plakat 70×100 z abstrakcją robi całą robotę. Delikatności dodałam mu przez dwa kolejne do kompletu. Jeden z napisem thankful drugi z pięknym złotym eukaliptusem. Całość bardzo mi się podoba!

Wykorzystane plakaty:

Kolejne zmiany są już w salonie. Tu również jest nieco delikatniej. Dwa nowe plakaty wprowadzają harmonię i nieco odświeżają ten kącik.

Wykorzystane plakaty:

Zmian jest kilka również w naszym holu. Tu mamy cztery plakaty. Dwa nowe to ten z napisem Hi, który wita naszych gości wchodzących z wiatrołapu oraz z napisem keep life simple, który widzimy wychodząc z sypialni. Dwa minimalistyczne plakaty są przełamane fajnymi teksturami, które również są z Desenio. Te plakaty okazywałam Wam w poprzednim poście.

Wykorzystane plakaty:

Ostatnie zmiany to już nasza sypialnia. Tu nowością są trzy plakaty ale według mnie naprawdę dodały tutaj dużo lekkości i pasują do ogólnej koncepcji. Co sądzicie?:)

Wykorzystane plakaty:

Post powstał we współpracy z Desenio ale nie zapomniałam również o Was!

Mam dla was kod zniżkowy 25% na plakaty* z kodem „MINILIFE” w Desenio, ważny do północy 03.12.  Zaobserwujcie @desenio po więcej plakatowych inspiracji!

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *