Recenzje kosmetyków

Pudrowo-matująca mgiełka w sprayu. Effektima

To zdecydowanie hit ostatnich tygodniu wśród produktów, których używam. Nigdy nie pomyślałabym, że opis producenta danego produktu, może pokryć się w 100% z rzeczywistością.
A co najfajniejsze, nie jest to tylko mój ulubiony produkt, ale i mojego męża!

Co obiecuje producent?

Producent pisze:

Zmatowienie i pielęgnacja skóry.
Innowacyjna i specjalistyczna
mgiełka matująca do twarzy. Natychmiast i na długo matowi cerę oraz
poprawia wygląd skóry wszędzie i w każdej sytuacji. Wpływa pomocniczo na
redukcję porów oraz na pielęgnację skóry.

Wystarczy kilkanaście sekund od aplikacji, aby cera wyglądała na bardziej matową i zadbaną.

Złotą zasadą tego produktu jest sposób użycia. Jeżeli źle go użyjecie, efekt też będzie marny. Przed użyciem trzeba porządnie wstrząsnąć buteleczką i uruchomić grzechotające w środku metalowe kulki. Trzeba to robić minimum przez minutę, aby dobrze wymieszać produkt.
Ja mgiełki używam głównie w domu, ale zdarzyło mi się również używać jej w podróży, gdy chciałam wyglądać dobrze, a po kilku godzinach jazdy w samochodzie wiadomo, skóra pozostawiała wiele do życzenia. Wtedy też pierwszy raz, użył mgiełki mój mąż, za moją namową rzecz jasna, bo gdzie faceci by się psikali tego typu mgiełkami. Był zachwycony tym jak miękka jest jego buzia i jak ładnie zmatowiona.

Gdy dobrze mgiełkę zaaplikujecie, na przykład zamiast pudru ( ja tak robię), buzia jest taka delikatnie rozmyta, nadajemy jej taki efekt delikatności, co wygląda niesamowicie dobrze. Do tego twarz jest bardzo dobrze zmatowiona. Po aplikacji buzia jest mokra ale pod żadnym pozorem jej nie dotykajcie, produkt wysycha całkowicie po kilku minutach i wtedy możecie działać dalej, lub po prostu skończyć makijaż. Jak wolicie.
Produkt kosztuje około 18zł ale przyznam, że jest wart każdej wydanej na niego złotówki.

Jeden Komentarz

  • Unknown

    Zapisuje sobie w notesie nazwę i markę tej mgiełki 🙂 jeszcze się z takim cudem nie spotkałam, ale koniecznie muszę wypróbować 🙂
    Na lato wydaje się być idealna, szczególnie, że moja cera ma tendencję do szybkiego wydzielania sebum, szczególnie latem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *