Świece i woski zapachowe

Jak pachnie Pure Essence Yankee Candle?

Na kolekcję pure essencje Yankee Candle zdecydowałam się bez zastanowienia jak tylko miała swoją premierę i największą niewiadomą była dla mnie verbena.

Wanilia i Biała herbata była moim pewniakiem i od razu jak je powąchałam przez folię wiedziałam, że tak pozostanie, ale o tym napiszę za chwilę.

Zaczęłam poznawać tę kolekcję od zapachu werbeny, jesteście ciekawi, który zapach oceniam najlepiej?

Pure Essence Yankee Candle który zapach pachnie najlepiej?

Verbena to zapach bardzo intensywny. Bardzo, bardzo. Ja mam wysokie pomieszczenia i zapach wręcz powodował ból głowy, co u mnie naprawdę mało kiedy się zdarza. Często zapachy są lekko wyczuwalne, a tutaj istna petarda.

Na pewno nie zdecyduje się na zakup pełnowymiarowej świecy, bo choć zapach jest bardzo intensywny to zdecydowanie nie jest to mój typ zapachowy.
Mimo to jeżeli wiecie jak pachnie werbena i lubicie takie zapachy, to śmiało możecie zdecydować się na ten wosk. W moim odczuciu jest to najsłabszy zapach z całej serii.

White tea, mój faworyt!

Inaczej ma się sprawa z zapachem White tea, czyli biała herbata. W tym zapachu jestem absolutnie zakochana!
Piękny, delikatny, ale zarazem bardzo intensywny i naprawdę cudowny. Mało jest zapachów, do których wracam, lub na które decyduję się w formie pełnowymiarowej świecy, ale ten zapach na pewno kupię ponownie i w formie wosku i na pewno w formie świecy.
Myślę też, że perfumami o takim zapachu na pewno bym nie pogardziła. Jeżeli jeszcze nie znacie tego zapachu, polecam Wam, myślę,  że spodoba się każdemu.

Zapach wanilii mogłabym brać w ciemno. Bardzo lubię i to od początku był mój faworyt.
Nie zawiodłam się, ale ten rodzaj wanilii jest zupełnie inny, od tych, które do tej pory produkowało Yankee Candle. Jest cudowny!
Lekko słodki, aromatyczny, bardzo delikatny. Wanilia czasami może być tak mdła, że nawet ja jej nie umiem znieść, ale tutaj wszystko jest doskonale wyważone.

Ten zapach idealnie sprawdzi się w salonie i sypialni, a tak praktycznie to w każdym pomieszczeniu.
Na pewno kupię dużą świecę!

Cała kolekcja Pure Essence Yankee Candle to dla mnie duże zaskoczenie. Naprawdę jeżeli chcecie się zdecydować, na któryś z zapachów to polecam i zapach Vanilla i White Tea.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *