Wnętrza

Skandynawskie gałki w szafkach nocnych i w szafce na wino.

Jeszcze Wam tu nie pokazywałam zmian w sypialni ale jakiś czas temu one nastąpiły. Zrobiliśmy własnoręcznie szafki nocne z szafek bibliotecznych. Do tej pory brakowało nam w nich właśnie ładnych gałek. Zdecydowaliśmy, że skandynawskie gałki to doskonały wybór. Jako, że szafki są wyjątkowe, chciałam aby gałki też były wyjątkowe. Dlatego zdecydowaliśmy się na firmę Regałka, która ma duży wybór gałek. Wszystkie są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Skandynawskie gałki. Nasz wybór.

Ponieważ nasze szafki naprawdę są już ozdobą samą w sobie nie chciałam szaleć z gałkami. Zdecydowałam się na prosty wzór z numerami. Do wyboru są numery od 0-9 więc z pewnością każdy znajdzie wzór dla siebie. Nie chciałam szafek systematyzować wybierając numer od 1-4, dlatego wybrałam każdej szafce inny numer.

Jak wygląda nasza sypialnia po zmianach?

Gałki wyglądają naprawdę pięknie i uważam, że doskonale uzupełniają szafki. Nie wiem jak Wam ale mi osobiście ten efekt bardzo się podoba! Jeżeli i Wam podobają się te numeryczne gałki, znajdziecie je tu Gałki retro.

Szafka na wino, mała zmiana wielki efekt.

Jeszcze jednej zmiany dokonaliśmy w salonie. Razem z zamówionymi gałkami do sypialni, postanowiłam zmienić również gałkę w szafce na wino. Nie potrafiłam się zdecydować więc wybrałam dwa modele. Jeden to gałka betonowa, piękna, szara bardzo stylowa, Druga to taka tarcza zegara. Myślę, że do szafki z winami pasuje idealnie. Zresztą oceńcie sami, która wygląda lepiej. Bo wybór nie jest łatwy. Jeżeli chcecie zobaczyć jak gałki wyglądają w sklepie to tu znajdziecie gałkę betonową, a tu z tarczą zegara.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *