Lifestyle

Zakończone seriale na netflix. Co oglądać?

Nie wiem jak Wy, ale ja zdecydowanie wolę oglądać seriale, które się już zakończyły. Oczywiście mam kilka rozpoczętych, które ciągle trwają, ale gdy za długo trzeba czekać na kolejny sezon, połowy rzeczy zapominam i później źle mi się serial ogląda.

Dlatego też wybieram takie seriale, które już się skończyły. W związku z obecną sytuacją wiem, że takie polecenia mogą się przydać, bo sama przeczesuje internet w poszukiwaniu poleceń, z tą różnicą, że wszyscy polecają seriale, które jeszcze trwają.

Ja, polecę Wam zakończone seriale na netflix, które warto obejrzeć!

Zakończone seriale na netflix. Moje propozycje.

Dwa klasyki czyli Jak poznałem Waszą matkę i Teoria Wielkiego podrywu. Są jeszcze Przyjaciele ale jakoś nie lubię tego serialu, więc go nie polecam. Te dwa to klasyki i naprawdę warto obejrzeć!

Dwa seriale nakręcone na podstawie książek Harlan Coben to dla mnie naprawdę hity. Super się ogląda, mają tylko kilka odcinków i wciągają od razu. Super jako przerywnik w tych nieco dłuższych serialach!

Glee zna pewnie każdy, a ja dopiero niedawno skończyłam oglądać wszystkie sezony i bardzo, bardzo mi się ten serial podobał! Z muzycznych seriali nowością jest serial Soundtrack, który został zdjęty po pierwszym sezonie ale mi osobiście bardzo się podobał.

Z muzycznych seriali, w których się śpiewa polecam jeszcze Crazy ExGirl Friend. Serial niby komediowy ale czasami taki podchodzący pod dramat, bo główna bohaterka jest bardzo specyficzna.

Nieco lżejszy i zdecydowanie odmóżdżający jest serial Nie zadzieraj z zołzą spod 23. Oglądałam już dawno i bardzo fajnie wspominam!

Komediowe seriale zasługujące na uwagę to na pewno Ranczo, choć według mnie miał tendencję spadkową. Za to poziom na pewno utrzymał serial Dobre miejsce, który Wam bardzo polecam!

Teraz dwa tasiemce czyli hiszpański Gran Hotel, bardzo fajny serial choć mi nieco się dłużył i Pretty Little Liars, które były naprawdę ok, aczkolwiek wydaje mi się, że będą lepsze w odbiorze dla kogoś kto nie czytał książek. Według mnie książki zdecydowanie lepsze.

Bates motel to mój zdecydowany faworyt. REWELACJA! Za to Spinning out szkoda, że nie ma kontynuacji, bo serial zapowiadał się naprawdę dobrze.

Na tę chwilę oglądam jeszcze kilka innych seriali, które albo są zakończone albo zaraz się zakończą więc chętnie będę kontynuowała tę serię postów. A jakie Wy zakończone seriale możecie mi polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *