Lifestyle

Zdjęcia w domu. Jak cieszyć się ulubionymi kadrami?

Zdjęcia robi każdy. Okazuje się, że fotografujemy wszystko. Pierwsze chwile dziecka na świecie, piękny widok na wycieczce, szczególne okazje, a nawet jedzenie. Po każdej takiej zdjęciowej sesji, okazuje się, że mamy mnóstwo zdjęć, których szkoda trzymać tylko na telefonie. Co więc zrobić aby cieszyć się nimi nie tylko na ekranie telefonu?

Odbitki

Najprostszym i najczęściej wybieraną opcją są odbitki. Aby cieszyć się ich pięknem we wnętrzu, wystarczy dokupić pasujący album i ułożyć w środku. Takie albumy po latach to wspaniała pamiątka i chętnie się do nich wraca przeglądając i wspominając minione chwile. Oczywiście można też się zdecydować na fotoksiążkę. To już co kto woli. Ja osobiście uwielbiam zdjęcia w albumach ale równie mocno kocham fotoksiążki.

Fotoprzedmioty

Fotoprzedmioty jak ja to nazywam to nic innego jak fotoprezenty. Tutaj wybór jest naprawdę ogromny! Możecie stworzyć swoje:

  • kubki,
  • koszulki,
  • puzzle,
  • maskotki,
  • poduszki,
  • śliniaki dla dziecka,
  • fartuszki,
  • podkładki pod mysz
  • czy breloczki.

Jest też kategoria takich przedmiotów użytkowych, które nie tylko będą piękne ale też przydane. Mowa tu o kalendarzach czy fotoobrazach.

Fotokalendarz i fotoobraz

Jeżeli macie jakieś swoje ulubione zdjęcia, które chcecie oglądać częściej. Być może na przykład chcecie je widzieć każdego dnia, bo to Wasze wspomnienie z podroży poślubnej, to warto zdecydować się je wywołać właśnie w formie fotoobrazu albo kalendarza. Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia!
Taki kalendarz również może być świetnym pomysłem na to aby otaczać się wspomnieniami każdego dnia. Wystarczy na każdy miesiąc dać inne zdjęcie i we wnętrzu każdego miesiąca macie inne zdjęcie, które wywołuje dobre wspomnienia.

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia?

Pewnie zastanawiacie się czy wywołanie zdjęć ma w ogóle sens. Ja uważam, że ma. Zastanówcie się ile razy coś przez przypadek usunęliście albo może jak często zaglądacie do komputera czy telefonu aby zdjęcia oglądać. Być może sami jeszcze ja regularnie oglądacie ale gdy chcecie pokazać je rodzinie albo znajomym to jednak dobrze jest je mieć w formie papierowej w ładnym albumie aby każdy mógł wygodnie podziwiać nasze uchwycone kadry.

Właśnie dla takich momentów gdy możemy usiąść z kubkiem kawy czy herbaty wieczorem i powspominać minione chwile warto wywoływać zdjęcia. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *